Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Pár otřesných herců a upadající kvalita díl od dílu - taková je tahle slátanina pro děti. Puberťáci se budou královsky bavit, starším osobám nedoporučuji.

Gotham (2014) (seriál)

Nezvdávejte po prvních dílech a dejte Gothamu šanci. Temnější, krvavější a dramatičtější než sračky pro děti typu Flash nebo Agents of S.H.I.E.L.D. Druhá série kvalitou mnohem výš

Mistr popravčí (2015) (seriál)

FX si chtělo udělat své seriálové Statečné srdce a já jsem zklamán. Nejvíce mi vadí technická stránka, tedy otřesné barevné korekce a roztřesená kamera, která se k tomuto prostředí příliš nehodí. Herecky nezáživné, špatně zrežírované a rozhodně by to mohlo být brutálnější - úroveň Spartaka nebo Banshee to prostě není. Pro mě zklámání a po nedokoukaném úvodním dvojdíle ani nebudu pokračovat.

Popelka (2015)

Vzít látku jako je Popelka a předělat ji v dnešní době pod studiem, které nám přineslo krásnou animovanou verzi z 50. let musí být výzva. Kenneth Branagh dokázal v podstatě nemožné, protože nová Popelka působí jako klasika, a přesto je svěží a nenásilně dojemná. Pokud chtěli dát lidé z Disney Popelce restart, nemohlo to dopadnout lépe. Nádherná pohádka, která ve mne nechala skvělý pocit radosti. A navíc, chci být k lidem laskavější - všechny pohádky by měli dětem dát příklad přesně jako tato! Pro mne pohádka roku a asi ta nejlepší hraná pohádka od Hvězdného prachu.

Aquarius (2015) (seriál)

Po dvou dílech celkem spokojenost ale jedno je jasné - seriál by si zasloužil nálepku 18+ aby mohl být otevřenější, protože si o to vyloženě říká. Škoda že si to nevzalo pod ruku HBO nebo Showtime. Každopádně super že je k dispozici celá série

V čísle 9 (2014) (seriál)

Něco tak skvěle vypointovaného se jen tak nevidí. Výborně napsané a s WTF momentem v závěru každého dílu. Spíše než komedii čekejte skvěle napsané drama

Daredevil (2015) (seriál)

Daredevil, kterého si po tragickém filmu Marvel zaslouží. Na jednu stranu jsem čekal trochu více nasílí a i klidně i nějaký sex, bavíme se tu přeci o Netflixu. Na druhou stranu je to také Marvel a pořád dostáváme rozhodně temnější, psychologičtější a propracovanější nálož než je například puberťácký Agents of SHIELD. Charlie Cox dává Affleckovi na prdel ve všech směrech a Vincent D´Onofrio je jako padouch fantastický. Nečekejte žádnou přehnaně akční nálož, zde se hraje spíše na dramatickou strunu a řeší se morální dilemata a tenká linie mezi dobrem a zlem. Přesto však akce nechybí a je poměrně slušně natočena. Finální epizoda uspokojivá a pokud přijde další řada, nebudu váhat. Všem, kteří touží po dospělejší Marvelovské zábavě povinnost. Čtyři hvězdy dávám jen pro to že bych osobně ještě více přitvrdil, chtěl bych více mrtvol, více morálních dilemat a méně dětinského patosu, který se občas jako výplň objeví. Akce by šla také posunout o chloupek víš, některé momenty mi přišli nevyužité. Jinak někde jsem četl že Daredevil je jeden ze čtyř plánovaných seriálů s kombinaci Marvel/Neflix - pokud budou také stejně kvalitní a především pro dospělejší publikum, máme se rozhodně na co těšit...

Powers (2015) (seriál) odpad!

Absolutně stupidní záležitost. Je to hloupé, s bídným castingem a prkennými herci a především tragicky amatérské po všech stránkách. Po půlce prvního dílu jsem to musel vypnout, oproti tomuhle je poslední řada Heroes oscarová záležitost.

Poslední rytíři (2015)

Přinejlepším průměrné... i přes dobré body v příběhu je to napěchováno klišé a především opravdu špatně natočené, akční scény naleznete lepší v televizních seriálech. Pozitivem je že jsem to dokoukal do konce, negativem že ani ten konec za moc nestojí

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

Poprvé, co mi Netflix nenadělil nekompromisní porci zábavy. Velice průměrný seriál, kde většina postav nefunguje jak má a humor Tiny Fey balancuje na hranici trapnosti. Pár skvělých okamžiků (Pinot Noir), většina průměrných dílů a pár scén, které by byli snadno zařaditelné jako odpad. Netflix by měl zůstat u dramat, protože právě tam exceluje.