Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Tak dneska rano jsem mel tu cest shlednout 5 minut teto povedene taskarice :D

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Jako pseudodokument o divoke prirode to ujde, ale jinak tomu chlapikovi neverim ani nos mezi ocima ..

Avatar (2009)

Hodnotit Avatara je pro me strasne tezky. Na film jsem sel s tim, ze to budou audiovizualni orgie a ty jsem taky dostal plnou merou . Osobne si myslim, ze film po vizualni strance predbehl dobu tak o 10 let, jenze to je asi tak vsechno. I kdyz jsem necekal kdo vi jak duchaplny pribeh, tak me celkove film nechal strasne chladnym a to se me malo kdy stane. Za 3D to vychazi cca na 4 hvezdy, pokud bych videl film nedejboze v 2D a na notasu, tak bych se nebal dat i 3.

Trailer Park Boys (2001) (seriál)

Prvni serie mely neskutecnej tah na branku,hlasku stridala hlaska.Ke konci vsak serialu dochazel dech a proto v souctu lepsi 4. Totalne vypatlanej Ricky, nabusenej Jullian vecne se sklenkou coly a rumu, neustale na sracky ozralej teplej trailer pa k supervisor Lehey se svym pupkatym nohsledem Randym a jako spojovaci prvek absolutne dokonaly Bubbles. Ustredni postavy se proste co do kvality daji srovnat i s takovou komedialni extra tridou, jakou je Eric Cartmen

Číslo 9 (2009)

Velkohuba nuda oblečená v rádoby slušivém kabátku. Pro mě jedno z největších zklamání letošního roku.