Batman se vrací (1992)

Dokonalost sama o sebe . Toto je pre mna komixova adaptacia NO.1 , na ktoru nema ani skvela prva cast . Hodnotenie - 100 a viac %

Batman začíná (2005)

Aj u prveho Batmana od Nolana mam rovnaky problem ako som mal u prveho Batmana od Burtona a to ten ze pre mna boli slabsie ako ich pokracovania . Kym u Burtona dvojka ponukla viac zaujimavejsich postav a maximalne dokonaly temny goticky vizual , ktory sa len tak nevidi , tak u Nolana som mal s prvym dielom problemi hlavne s rozbehom filmu . Nie zeby bol nudny ale ked chcem pozerat film o Batmanovi , tak chcem Batmana nie v poslednej tretine filmu . A dost mi aj vadili zaporne postavy ktore oproti dokonale sialenemu Jokerovi z druheho dielu boli viac nez priemerne . Nejde ani o to zeby Liam Neeson nezahral svoju postavu dobre , ale problem bol ze ako zaporak sa mi do sveta Batmana vobec nehodil a tak isto z mojej strany dopadol aj C.Murphy . V zhrnuti , keby sa nejednalo o Batmana , ale o nejaky iny film , tak je to jednoznacne za 5* , lebo je to skvely film ale nie skvely Batman . Hodnotenie - 80%

Beetlejuice (1988)

Nadherne morbidna fantasy .

Beowulf (1999)

Celkom slusne spracovanie Beowulfa s hororovou primesou

Bez soucitu (2010)

Nieje to nijak vynimocny film a podobnych je dost , no tu mame pekne charizmaticku dvojicu , ktora nevali len akciou , ale pekne to odlahcuje aj humorom

Big Hit (1998)

Velmi zaujimava akcna komedia s maximalne sviznym tempom , ktoru som pri jej vzniku zboznoval a vedel ju pozerat stale dokonala . Dnes ju este stale radim medzi tie nadpriemerne filmy kombinujuce akciu s humorom . Hodnotenie - 80%

Billy Bathgate (1991)

Film je hlavne o nesympatickom , vtieravom a hlupom sracovi Billym - malo kedy sa mi stane , ze mi nejaka filmova postava lezie na nervy az tak , ako mi prave liezol na nervy Billy . A co sa tyka Hoffmana , tak je to tak pol na pol - nieje az tak stvoreny pre rolu gangstera . Jediny herci ktory by ten film utiahli na jednotku , dostali malo priestoru . Willis , Tucci a Buscemi boli v svojich malych rolach vyborny . Skoda

Bílý duch (1988)

Videl som to este ako maly na vhs a viem ze vtedy sa mi to pacilo aj ked som mal iny pohlad na filmy ako teraz . Teraz si uz na to velmi nepametam , ale z nostalgie 80%

Blade Runner (1982)

Asi som mal az moc velke ocakavania