Zrcadla 2 (2010)

Na jedno zhlianutie ok , no neprinasa to nic nove a este ktomu to ma dost jednoduchy dej , bez akehokolvek zaujimaveho napadu .

Zvláštní škola (2008) odpad!

Myslel som si ze priemerny herci vykuzlia aspon priemernu zabavu , no mylil som sa . Katastrofalny film

Živí mrtví (2010) (seriál)

Maximalne prekvapenie . Pilotny diel to pekne rozohral a musim uznat ze ani s pribudajucimi dielmi Walking Dead vobec neslabne . Kazdy diel zapadol ako mal a ani na chvilu nenudil . Celkovo ma cely serial idealnu postapokalypticku atmosferu znicenych miest , ktora tomu dava ten spravny smrnc . No a co sa tyka zombiekov a gore efektov , tak nieze na serial vyborne , ale dokonca plno zombie filmov by si mohlo zobrat priklad . Jedna sa o velmi kvalitne spracovanie , ktore ako nerobi hambu sebe , tak ani celemu zombie zanru

Živý terč (1993)

Pribeh filmu nieje nijako vynimocny , no co do zabavy patri medzi najlepsie akcne filmy vobec a urcite je na filme vidiet aj to ze sa ho ujal spickovy reziser daneho zanru a nie nejaky nahodny packal . No a co sa tyka Van Damma , tak ten je perfektny , charizmaticky a neviem si predstavit ze by tu ulohu hral niekto iny ako on .

102 dalmatinů (2000)

Bolo to uz o dost slabsie ako prvy diel , no stale sa na to dalo pozerat . Depardieu ako uplny hlupak ?

127 hodin (2010)

Vela nechybalo a dal by som plnu . Vo filme je velmi dobre vykreslena beznadej hlavneho hrdinu , ktory kazdou ubiehajucou minutou vyzera horsie a horsie . Aby sme to aj hlavnemu hrdinovi uverili , ze je v poriadnom probleme , tak za to moze samozrejme skvele hrajuci J.Franco . Velmi dobre zvladnuta vec