Reklama

Reklama

Diskuze - Volná diskuze

Volná diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

tomalakis

Proč šel Babiš do politiky? protože má byznys postavený na dotacích demente a takhle si jen pojistil, že je bude přednostně dostávat on, jelikož to není nekonečný zdroj, četl jsi někdy noviny ty tupej kriple, kolik dotačních skandálů se odehrálo v Čr v souvislosti s Eu penězi? Demente zasranej? Jak do prdele můžeš popírat tak zjevný fakt, že kdyby nebylo dotací je méně korupčního prostředí a méně zmrdů přisátých na penězích daňových poplatníků.

CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Dymnik

Na kterým se namastí kapsy celá EU a zbytek ohlodaných kostí si ukrajinští korupčníci rozkradou mezi sebou, každopádně to bude stejně riziková investice jako prodávat bible v Afgánistánu.

tomalakis

tomalakis (hodnocení, recenze)

A na margo dezolátů řeknu už jen tohle: Naprosto chápu, že se lidi bojí, protože já taky, a všichni máme nějaký způsob, jak s tím strachem naložit. Ale pokud se vydáš do průvodu s Vrábelem, tak si žádnou úctu nezasloužíš, sorry. Protože takovýho šmejda vaše problémy ani trochu nezajímaj a jenom blb to může nevidět ... a to je ta druhá strana mince demokracie: spousta lidí se naučilo si z ní udělat byznys. Lidi ještě těm byznysmenum hážou hlasy a doufaj, že se s nich jednou snad stanou politici a začnou řešit jejich problémy.

Deleatur

Deleatur (hodnocení, recenze)

tomalakis

🤣 Nicméně Sajprd to srovnání měl, vždyť se souběžně konal Pochod pro demokracii. Ten rozdíl byl do očí bijící a ani já si nepředstavoval, že vrábelovci jsou v drtivý většině jen chudina a spodina. Pochod zanedbaných, vychlastaných, vyhulených a rozežraných beta samců, kteří se nestyděli celému národu ukázat, že se nevypracovali, ani s tím nehodlají začínat. Dospělí chlapi, kteří chtějí po státu, aby převzal o ně starost, když už jejich flákání měli rodiče plný zuby a vykopli je z domu. A ta scéna, jak stejně zanedbané, oplácané a vytahané beta samice strkaly do luxusní ukrajinské alfa samice, ta byla jak vystřižená z Malény. 🤪 (A pokud místní nechutnej dobytek bude vykřikovat, že to není pravda, protože on je krásnej, urostlej, svalnatej, má bezchybnou pleť a všechny zuby i vlasy, tak si dovolím pochybovat. 😎)

tomalakis

tomalakis (hodnocení, recenze)

Dymnik

Věř tomu. Muj politickej footprint na téhle planetě je, krom hádání se s debilama na čsfd, nula nula nic. A už vůbec jsem nikde nedělal žádnej duhovej aktivismus. Akorát mě vytáčej hovada.

Dymnik

Dymnik (hodnocení, recenze)

No vida jak se nám ta historie hezky opakuje. Nejdřív tady máme Marshallův plán a teď iž i národní správu.

Dymnik

Dymnik (hodnocení, recenze)

tomalakis

"vživotě jsem nešel v žádnym průvodě, nebyl členem žádný iniciativy, spolku ani kroužku"

Tak o tom pochybuji. Myslím, že určitě by se něco našlo.

na příspěvěk reagoval tomalakis

Dymnik

Dymnik (hodnocení, recenze)

CreepyJoe

"Obnova naší země se stane nejvýznamnějším ekonomickým, technologickým a humanitárním projektem naší doby," 
Zdroj

No však ano. Tohle se dostane do učebnic. To až se bude budovat tam a my tady budeme péct chleba z pilin a chcípat zimou s kůrou stromů nebo trávou v puse.. Nebudeme mít žádnou kolonii. My budeme kolonií. Našlápnuto k tomu máme slušně.

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

fantassia

fantassia (hodnocení, recenze)

Teď jsem se nasmála, no dejte si taky, co našli ti, podle vás dezoláti, ale mají pravdu, taky tady na tom jedete, i když vaše zaručeně pravdivá média to opentlují většinou výrazivem jako ,,údajně,, nebo ,,podle ukrajinské tajné služby,, Hahaha to je výborný

tomalakis

tomalakis (hodnocení, recenze)

cyphercz

zaprvý, zkus najít jestli jsem tady kdy někoho nazval dezolátem. zadruhý, vživotě jsem nešel v žádnym průvodě, nebyl členem žádný iniciativy, spolku ani kroužku a za třetí, kdybys viděl moje sexy strniště, svaly a chlupatej hrudník, tak mi ležíš i s Vrábelem u nohou, bez ohledu na vaší orientaci 

na příspěvěk reagoval Dymnik, Deleatur

Deleatur

Deleatur (hodnocení, recenze)

Dovolím si trochu pokrytectví - nepozastavoval jsem se nad plány mj. naší vlády, jak se bude podílet na obnově Ukrajiny, když konec války je v nedohlednu... ale že si podobné plány dělají Rusové, u nichž je největší pravděpodobnost, že sáhnou po apokalyptických zbraních nebo způsobí jadernou havárii, to je prostě vrchol! To se nedá ani brát jako světýlko naděje, že i mezi nimi jsou zbytky rozumu. (Navíc s něčím tak samozřejmým, že už to nikdy nebude jako před invazí, přijdou poté, co si Němci sypali popel na hlavu za stavbu 2. větve Nord Streamu. Mimochodem - pokud i naším směrem, tak za mě zbytečně; my to mohli odmítnout a trvat na tom, že chceme vlastní energetiku diverzifikovanější a rozhodně ne tak závislou na palivech, které nemáme.)

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

já bych hlavně moc rád porovnal vzhled třeba takového Dementura, tomalakise či herrworma s oněmi "dezoláty" z demonstrací, troufám si tvrdit, že průměrný vrabelovec bude vypadat mnohem lépe, než tato naše podivná, duhová individua;)

na příspěvěk reagoval herrWorm, tomalakis

Deleatur

Deleatur (hodnocení, recenze)

oblonskij100

Je možný, že je to taková mrdka. Taky mě u podobných občas napadlo, jestli vlastně věřej tomu, co říkaj, nebo tak pohrdají svými příznivci, že ostatním ukazují, co všechno jim sežerou. 🤪🤪🤣

Deleatur

Deleatur (hodnocení, recenze)

tomalakis

💡😂 Nebo je to třeba VK, protože ten asi úúúplnou náááhodou v posledním článku tvrdil, že holandská vláda oznámila, že zahajuje kompulzivní odkupy až 3 000 holandských zemědělských farem, ale chvíli bude čekat na dobrovolné odprodeje od farmářů, kterým nabídne o něco více peněz!

 

 

(Vlastně v předposledním. V ultračerstvém článku přispěchal na pomoc komu jinému než Vrabelovi: Česká ministryně obrany nepřímo potvrdila, že česká armáda chystá válku proti Rusku! I když ne tak odvážně jako Skrytá pravda: Dezolát Vrabel půjde do vězení: nechápe, že Černochová kupuje bojové F-35 Lightning na humanitární šíření lásky! Mimochodem - dezoláta do uvozovek ani nedali, což dokazuje, že zdejším... alternativcům ujíždí vlak. 🤪🤣)

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

prkalil

Jak, kurva, od verbala???!!! Nesuď podle sebe, ne každá je mentálně atrofovaná a kompulzivně žehlivá neomarxistická frigida! Tahle raketa evidentně hltá každé moje slovo a děsně mě chce.

na příspěvěk reagoval oblonskij100

oblonskij100

oblonskij100 (hodnocení, recenze)

Deleatur

On velmi dobře ví co dělá a cílí to na ty správné tašky. Hlupáky. dezoláty, a jiné entity. A ti dementi mu posílají ještě peníze.

na příspěvěk reagoval Deleatur

fantassia

fantassia (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak to vylepšili primitivové, kteří nemají žádné argumenty a potřebují nehodící se lidi  a hlavně jejich názory jakkoliv znevážit nebo ponížit, aby bylo jasné, co jsou zač a nikdo je nebral vážně. To znamená, kdo nesdílí jejich názory, je desolát rusofob, hlásná trouba Ruska ačkoliv s tím nemá nic společné, ale tímhle slovem si pomůžou cítit se nadřazeně a jedině správně i když mají v palici nasráno, jsou primitivové a nevědí vůbec, která bije

na příspěvěk reagoval herrWorm, Dymnik

Dymnik

Dymnik (hodnocení, recenze)

keddy79

Tak to netuším. Zatím jsem o ničem takovém nepřemýšlel. Ale vyřešit se to dá jednoduše. Stačí mít pevnou vůli, recenzi jednoduše přeskočit a nečíst 😉. 

Uživatel Dymnik smazal svůj příspěvek.

Dymnik

Dymnik (hodnocení, recenze)

"teď zákazníci nabíjející u stanic ČEZ dostávali souhrnnou fakturu jednou za měsíc, od nového roku se bude částka za dobíjení strhávat ze zaregistrované platební karty okamžitě po ukončení dobíjení. Výpovědní lhůta smlouvy je jeden měsíc, takže začala běžet 1. prosince. Zajímavé je, že podle oficiální mailové zprávy budou moci zákazníci potvrdit novou smlouvu až od 1. ledna 2023, ale zároveň bez vyjádření souhlasu od 1. ledna 2023 nebude možné dobíjet. "

Odlkaz

To nevymyslíš 😲

Reklama

Reklama

Reklama