Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Tipy pro bc. práci - Efekty

Ahoj lidi! 

Právě dávám do kupy bakalářskou práci týkající se filmů a napadlo mě, že by tady k tomu někdo z vás mohl mít dobré připomínky! Hlavním tématem jsou v podstatě praktické efekty v konfrontaci se CGI, ale potřebuji to více specifikovat. Vybrat konkrétní film/y, režiséra/y, či postavu/y se kterými budu pracovat a nejspíš je porovnávat - postava tvořená za pomocí praktických efektů (stop motion atd.) vs. CGI postava - chtěl bych se zde zaměřit zároveň i na emoci (např. strach). Tedy jak ta proměna filmových efektů, "to umění dělat strach" ovlivnila apod.. No a já mám prostě problém si vybrat z toho ohromnýho množství postav, tvůrců a filmů. Tak píšu sem, kde věřím, že by někdo mohl střelit uplně skvělou filmovou dvojici, která bude sedět do kontextu mé práce. Střílejte!

A díky moc <3

Správce diskuze:

willebut
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace