Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Endgame - SPOILERY

Vzhledem k složitosti situace a potřeby zachovat tajemství z filmu bych rád založil toto spoilerovské vlákno a diskutoval a hodnotil to, co se ve filmu přihodilo.

Správce diskuze:

Sochorisko
    • 19.5.2019  08:25
    Karla.Splich
    (hodnocení, komentáře)

Isomut: Isomut - to je přesně ono. Díky. ))))

• 15.5.2019  11:19
    Isomut
    (hodnocení, komentáře)

Karla.Splich: Stačí si vygoogliť "Marvel Cinematic Universe movies" a už by si sa mal zorientovať.

Ale hlavne nechodiť do skupín, ktoré majú v názve slovo SPOILER :D To by bol sľubný začiatok.

na příspěvěk reagoval Karla.Splich
    • 14.5.2019  13:23
    Karla.Splich
    (hodnocení, komentáře)

Ahoj. Nevím, jestli se to sem hodí - pokud ne - tak mi neodpovídejte - ale mám dotaz. Jaké všechny filmy bych si měl prohlédnout, pokud bych si měl nakonec dojít do kina na Endgame? Děkuji za případnou odpověď.

na příspěvěk reagoval Isomut
    • 1.5.2019  10:18
    Isomut
    (hodnocení, komentáře)

Although Endgame fittingly lacks a post credit scene, it does have a sound bit reminiscent of Stark forging his armor in Iron Man (2008) [čas 31:34], which alludes both to where the MCU began and the fact that Marvel Studios is currently at work building something new.

Iron Man 3’s (2013) Harley Keener (Ty Simpkins) also shows up at Tony’s funeral, and perhaps he’ll be inspired to become an armored hero.

A sranda, že aj keď ubehlo 5 rokov, tak Peter Parker stále chodil do školy so svojimi spolužiakmi.

• 30.4.2019  18:41
    Makky
    (hodnocení, komentáře)

Isomut: To áno, jeden z top momentov filmu podľa mňa :)

• 30.4.2019  10:12
    Isomut
    (hodnocení, komentáře)

Makky: Popravde, od zmiznutia Lokiho som si myslel, že sa film bude uberať o mnoho zaujímavejším smerom, žiaľ nestalo sa tak. No čo treba uznať, tak bolo veľmi efektné to, keď sa kladivo vrátilo ku Capovi. A otázka na tých čo vydržali do konca... Čo si myslíte, že čo bolo to búchanie kovu na úplnom konci filmu? Zdalo sa mi to niečo ako kovanie, jednoducho prítomnosť železa. // Takže z filmu značné sklamanie oproti IW.

na příspěvěk reagoval Makky
    • 29.4.2019  21:35
    Makky
    (hodnocení, komentáře)

Zdvihnutie kladiva Capom má predlohu v komiksoch. Stalo sa to niekoľko krát. Navyše, pre Thora už Mjolnir nie je prvoradý, keďže má Stormbreaker či ako sa tá jeho hračka ukutá v Infinity War volá. Mňa by skôr zaujímalo, kam zmizol Loki? Máme jeho zmiznutie ignorovať, pretože sa zmenila časová línia?

na příspěvěk reagoval Isomut
    • 28.4.2019  21:19
    CrypzzXD
    (hodnocení, komentáře)

Sochorisko: Již v Age of Ultron s Mjolnirem Cap krapet pohnul https://youtu.be/o3bhQwY0KCY?t=74. Strangeovi ke svolání armády hrálo do karet, že většina rozprášených hrdinů se nacházela na Titanu a ve Wakandě, tudíž na dvou místech a schopni okamžitého boje. Nehledě na to, že do Asgardu, za Pepper a Wasp mohl vyrazit Wong, či jiný mág. Řekl bych, že s těmi jejich "kouzelnými" portály je to rychlovka :-)

• 28.4.2019  11:02
    Lieve
    (hodnocení, komentáře)

Sochorisko: Sochorisko, me teda prisel cely film, jako ze leva ruka nevedela, co dela ta prava, Dejove, pul hodina maxx, pac to bylo o nicem.

• 28.4.2019  11:00
    Lieve
    (hodnocení, komentáře)

Vcera jsme byli v Eindhovnu na posledni dil Avengers: Endgame, tri hodiny a takova nuda. Tak to se jim krute nepovedlo. Zacatek vypadal celkem fajn, no ale potom, co se to delo, kravina hodna opravdu mistra. I ty dve  co jsem dala, jsou moc

• 27.4.2019  11:46
    ComicBookGuy
    (hodnocení, komentáře)

Sochorisko: Mjolnir (Kladivo) může používat každý kdo je toho hoden a jedním z nich je v komiksech i Cap

• 26.4.2019  13:34
    Sochorisko
    (hodnocení, komentáře)

Přijde mi, že ve filmu je velké množství chaosu, kterému navzdory znalosti MCU nerozumím azajímalo by mě, jestli někdo ví více než já. Tak například - jakto, že Cap. amerika může používat Thorovo kladivo? Nebo jak se Dr. Strangemu podařilo svolat celou armádu ačkoli by se to mělo odehrát celé během pár minut?

na příspěvěk reagoval ComicBookGuy , Lieve , CrypzzXD

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace