Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Vaša obľúbená káva

Čaute, akurát som si kúpil automaticky kávovar, a tak experimentujem. Som spokojný, stlačím gombík, pomelie sa mi čerstva káva, napení sa mlieko a vytvorí sa mi cafe latte...Ovoňal som pred chvíľou odstatu pomletu kávu v železnej dóze(smrdí ako horčica) a porovnal to s nejakým sajrajtom ako Gimoka Gran Bar a  bol cítiť ten rozdiel. (Malý plus pre Gimoku.) Avšak toto, ak sa porovná s nejakou Lavazza Oro, či Tchibo Barista Caffe Crema, tak máte nebíčko v čumáku. Už som presmradený, zlú kávu už nevypijem. Ak ste trošku kávičkári, prispejte svojou troškou do mlyna, rád sa zaučím. Ktorá káva stojí za to? :)

Správce diskuze:

esopesokeso
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace