Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Nejhorší filmový soundtrack

Jaký film má podle vás nejhorší filmový soundtrack? A jaký filmový skladatel je podle vás nejhorší?

Správce diskuze:

nanamarak1
    • 20.8.2019  20:36
    L_O_U_S
    (hodnocení, komentáře)

Konkrétní soundtrack těžko říct, ale nemám rád takové ty synťákové soundtracky k céčkovým filmům. Ten trend "teď budou hrát hlasitě žestě, teď zase tiché smyčce" se bohužel i zásluhou Hanse Zimmera prorval i do mainstreamové kinematografie. Dneska když chcete slyšet osobitý soundtrack, musíte jít o pár dekád zpátky.

• 20.8.2019  14:44
    curunir
    (hodnocení, komentáře)

nanamarak1: Myslím ten od Georga Morodera.

• 20.8.2019  11:15
    nanamarak1
    (hodnocení, komentáře)

K Metropolisu ovšem existuje více nepůvodních soundtracků - který myslíte?

na příspěvěk reagoval curunir
    • 18.8.2019  18:27
    ALIENka_
    (hodnocení, komentáře)

Sice to není film, ale já to prostě musím říct - seriál Ulice. Fakt viděla jsem z prdele jeden díl a stačilo :D

• 18.8.2019  18:14
    curunir
    (hodnocení, komentáře)

Keď zbežne lovím v pamäti tak z novších filmov mal veľmi mizerný soundtrack Batman vs. Superman od Zimmera. Zo starších ma momentálne napadá Vzpomínky na budoucnost, kde mi absolútne nehodiaca sa a navyše veľmi hlasná hudba sprvu úplne kazila sledovanie a nútila ma film vypnúť. V tomto prípade som si dokonca myslel, či sa tam českému distribútorovi náhodou nedostala omylom.  Nepríliš dobrú hudbu má tiež veľa nemých filmov s moderným soundtrackom (Metropolis). Inak správca mal miesto zakladania tejto diskusie skôr smerovať svoje otázky na oficiálnu diskusiu Soundtracky. 

• 16.8.2019  09:08
    silentname
    (hodnocení, komentáře)

Vabr: Obdivujem, že si si to vypočul. V prvom rade... je mi ľúto, že si to počul ... v druhom rade, som rád, že si to nemyslím sám.

• 16.8.2019  07:39
    Vabr
    (hodnocení, komentáře)

silentname: Poslechl jsem si na Youtubu soundtrack a hrůza. Horší soundtrack jsem snad neslyšel. Hlasuju pro The Row.

na příspěvěk reagoval silentname
    • 15.8.2019  07:35
    nanamarak1
    (hodnocení, komentáře)

Já osobně bych nominoval jednu hudební skladku ze snímku Drak přichází. To, co hraje předtím, než Bruce Lee vymlátí čínskej komparz v nějaké tajné laboratoři, je určitě to nejhorší, co jsem za poslední dobu slyšel.

• 14.8.2019  21:27
    Psychor
    (hodnocení, komentáře)

Z nedávné doby mi utkvěl v paměti Michael Giacchino a jeho Jurassic World: Fallen Kingdom, kde je hudba povětšinou omezena na nekonečnou repetitivní smyčku bez jakékoliv relevance k ději.

• 14.8.2019  20:01
    silentname
    (hodnocení, komentáře)

Po tom čo som minulý rok videl film "The Row" tak nominujem ten. Nielenže to má zlú hudbu ... ale okrem toho ten film ani nevie kedy skladby do filmu reálne dať a aké skladby tam reálne dať. Výsledok - absolútne nepočúvateľné.

na příspěvěk reagoval Vabr

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace