Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Mult

Co se musí stát, aby prokazatelný mult, byl z této databáze smazán? Nebo ho necháme svým "hodnocením" dál prznit filmy? Aby mohl zakládat "diskuze" a natřásat své ego? Díky za odpověd. 

Správce diskuze:

PROCESOR
<< novější 2 1
    • 16.2.2020  14:25

Kri-kri: Už jsem ti vysvětloval, bramborová hlavo, že Castrator neví nic o umění, tudíž neexistuje šance, že jsem to já. A mého multa Bruegela zde na databázi bych prosil od tebe dohledat, protože přece nelžeš, viď multe?

• 16.2.2020  14:21
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

JADIM: Tímto jsi ze sebe udělal totálního blba hned nadvakrát, polistopadový imperialistický parchante. Za prvé že nepoznáš rozdíl mezi multem a regulérním profilem, který jsem z důvodu neprojití testem nemohl používat. A za druhé svoji sklerózou, neboť ohledně svého starého účtu jsem to v diskusi Nová ČSFD.cz vysvětlovat již několikrát. Ale chápu, tráva a jiné drogy velmi rychle ničí neurony a pak už si nepamatuješ, cos kde četl včera, natož před pár měsíci. Proto taky vy mladí smradi se co chvíli v diskusi Hledám film tážete na to, co jste viděli před rokem. Čím to, že my z generace Husákových dětí si pamatujeme i to, co v TV běželo před čtvrt stoletím a polistopadoví zmetci si nejsou schopni zapamatovat, co v TV viděli před pár měsíci? Je jasné, že polistopadová mládež je totálně zdegenerovaná.

A PROCESOR by mohl konečně přestat se zakládáním zbytečných diskusí, které stejně nikdy nic nevyřeší. Dost na tom, že tu s debilními diskusemi spamuje Castrator a jeho multi.

na příspěvěk reagoval
    • 16.2.2020  13:41
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)
    na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 15.2.2020  14:16

Kri-kri: Ty máš smysl života jaký? Lhát, a ze svých lží obviňovat druhé?

• 15.2.2020  14:09
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

ESNYR: A kde píšu, že mi to už léta nedochází? Právě proto, že jsem smířen s tím, že plno imbecilních primátů, kteří nemají pořádný smysl života si tu denně vytvářejí plno multů kvůli tomu nezakládám zbytečné diskuse, v nichž bych naivně doufal ve změnu. To že na to čas od času poukážu neznamená, že věřím v nápravu, tak naivní rozhodně nejsem. Dobře vím, že tuhle databázi tvoří z 80% multy, kteří nejvíc nesou POMOvi prachy a ten zbytek regulérní uživatelé. Proto ani žebříčky seriálů a filmů jsou absolutně mimo rámec objektivity a věrohodnosti.

na příspěvěk reagoval
    • 15.2.2020  14:02
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

ESNYR: Jo máš pravdu diskuzi ruším stejně se nic nezmění... 

• 15.2.2020  13:40
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

ESNYR: Čéče v tom bude asi zakopán onen pověstný pes :)

• 15.2.2020  13:35
    ESNYR
    (hodnocení, komentáře)

Aniž bych se chtěl zastávat jedné či druhé strany, tak bych řekl že nadáváním, si ty "statusy" moc nevylepšíte ani jeden.

Mulťáci byly, jsou a budou ještě dlouho poté, co tu nebude ani Pomo a ani jeden z vás.

PROCESOR + Kri-kri + i ten jarouš : jste tu všichni už několik let a pořád vám nedochází že pokud Pomovi poteče do kapsy spousta penízků, s multama nebude dělat nic, když je výdělek ovlivněn i počtem uživatelů a návštěvností tady těch reklamních bilbordů, mezi které se občas připlete i nějaké ty slovíčko o filmech.

na příspěvěk reagoval jarous , PROCESOR , Kri-kri
    • 15.2.2020  13:33
    Dasa321
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR, jarous: Já z vás mám alergii! :-)))))

• 15.2.2020  12:41

Kri-kri: Takže pokud tu budeš dál lhát, budeš i nadále za vola i nemravu. Můj předchozí profil byl smazán komplet a to včetně registrace, včetně všech diskuzních příspěvků, včetně všech komentářů, včetně všech hodnoceni. Nezbyla po něm ani čárka. Tak o jakém množství hodnocení to ty zamindrákovanej defekte mluvíš? Jak můžu být mult Castrátora, když Castrátor o umění neví absolutně vůbec nic? Ty seš prostě klasická nemravná, lína neintelektuální svině, co se odmítá učit a jen mele dokola vlastní lži.

• 15.2.2020  12:36
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

: Nemám zapotřebí si číst idiotské diskuse, které beztak nic nevyřeší, ty už asi padesátý multe Castratora.

na příspěvěk reagoval
    • 15.2.2020  12:19

Kri-kri: Přečti si celou tuto diskuzi a nebuď povrchní jako při hodnocení filmů. Pak nebude hodnocení na hovno.😉

na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 15.2.2020  12:11
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

Tato databáze je jeden velký pokrytecký bordel. V pravidlech sice je, že uživatelé nesmějí hodnotit co neviděli, přitom ale každý si tu může nadělat bezpočet multů a s nimi pak ovlivňovat výsledné hodnocení filmů a seriálů. Ve výsledku to potvrzuje, že žebříčky oblíbených, nejlepších a nejhorších filmů / seriálů jsou absolutně na hovno.

na příspěvěk reagoval , JADIM
    • 15.2.2020  11:13

Snorlax: Zázrak je přerušením běhu přírody. Hegel.😉✌️

• 14.2.2020  22:56
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Dobrou všem...)

https://youtu.be/xbhCPt6PZIU

• 14.2.2020  22:52
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Punčošky sou tak sexy.)

• 14.2.2020  22:46
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Se poseru vole, mám Tě rád JARDO..)))))))))))) ♥ ♥ ♥ 

• 14.2.2020  22:41
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Pšššt nerušit ;-)

na příspěvěk reagoval PROCESOR , PROCESOR , Dasa321
    • 14.2.2020  22:40
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Jo je Valentýn, takže ty ponožky sou sexy

na příspěvěk reagoval jarous , Dasa321
    • 14.2.2020  22:39
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: A safra.....

na příspěvěk reagoval PROCESOR
    • 14.2.2020  22:38
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Ponožkýýýýýýýýýýý

na příspěvěk reagoval jarous
    • 14.2.2020  22:36
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

Proč tu není kytiiii.....

• 14.2.2020  22:35
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Správně ) Na něj..)

• 14.2.2020  22:34
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: No zrovna tebe se budu ptát kdy na kutě! :-)))

• 14.2.2020  22:32
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

A Ty Vocasi si spokojený, že..)

Jako myslím tu lásku a další kraviny.......

• 14.2.2020  22:29
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Je Valentýn Vocasi...)

• 14.2.2020  22:28
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Snorlax: Máš pravdu, bohužel..)

• 14.2.2020  22:28
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Jarouši ty starej káre jak to že ještě nechrápeš?

na příspěvěk reagoval PROCESOR , jarous
    • 14.2.2020  22:27
    Snorlax
    (hodnocení, komentáře)

Musel by se stat zazrak.

na příspěvěk reagoval PROCESOR ,
    • 14.2.2020  22:18
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

A nebo se Ti na to krásně vyserem...........)

• 14.2.2020  22:17

Stejně mám takovej neodbytnej dojem, že tam ještě vlítne hajzlíků.

• 14.2.2020  22:16
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

: Jo díky dem na to......

• 14.2.2020  22:15

Jarouse jsem taky odbánil.✌️✌️

• 14.2.2020  22:15
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Se učit se učit..)

• 14.2.2020  22:14
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Hlavně neříkejte na věky věků.....

• 14.2.2020  22:13
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

: Hele musí  Ti být jasný, že už Ti tam nic nenapíšu, ale nikdy neříkeje nikdy...

na příspěvěk reagoval jarous
    • 14.2.2020  22:11

PROCESOR: Hele já tě odbanuju, ale nepiš tam pičoviny.✌️

• 14.2.2020  22:08

PROCESOR: Deset let. Zkurvil jsem si bulvy při chatrném osvětlení při ročním studiu Hegela. Dodneška to nemůžu tomu kktovi odpustit.👨‍🦯👨‍🦯👨‍🦯👨‍🦯🧑‍🦯🧑‍🦯🧑‍🦯🧑‍🦯👨‍🦯🧑‍🦯👨‍🦯👨‍🦯👨‍🦯🧑‍🦯👨‍🦯👨‍🦯🧑‍🦯🧑‍🦯👁👁👈👈👉👉🤢🤮

<< novější 2 1