Reklama

Reklama

Diskuze - Hledám seriál

Hledám seriál

Tato diskuze je určená na hledání známých, či méně známých seriálů anebo epizod seriálů, které jste viděli, nebo na které se teprve chystáte. Určeno všem uživatelům, nevhodné, či sprosté příspěvky mažu. Odkazy na stahování filmů, do pošty, nevhodné odkazy mažu také. Prudiče, či spamery, zabahním, jak by řekl pan Kulyk.

PS: Nezabudnite sa poďakovať tomu, kto vám pomohol. :-)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
FellFell

FellFell (hodnocení, recenze)

Hledam serial starsi Britka odjizdi do Afriky po tom co umre jeji manzel v prvni svetove zije nakou dobu s krovaky pak objevi diamantovy dul ktery vlastni a je zamilovana do jednoho Bura ktery je takovy bandita

na příspěvěk reagoval Xanthe

Reny2021

Reny2021 (hodnocení, recenze)

Dobrý den, já přímo seriál nehledám, ale nevím jakou vybrat diskuzi. Já bych se chtěla zeptat na seriál 

Ratchedová, kdy bude na Netflix 2.serie. Měla být v roce 2022 jak uvádějí. Nevíte někdo kdy bude ? Moc děkuji Renata

na příspěvěk reagoval ComicBookGuy

s101s

s101s (hodnocení, recenze)

Ahoj, seriál je komedie, začíná propouštěním dvou trestanců, kteří se vracejí do svého kempu

Je to točený ve stylu dokumentu jako u Kanclu. 

na příspěvěk reagoval ComicBookGuy

fedoo

fedoo (hodnocení, recenze)

Ahojte, hľadal som tu jeden seriál v 2010, potom v 2017 a teraz to skúšam znova. Tu je skopírovaná môj text z roku 2017. Ani umelá inteligencia mi nevie pomôcť, neverím že ani z pomocou tolkých detailov sa mi to stále nepodarilo nájsť. Za každú radu ďakujem:

Seriál dávali v '90. rokoch na STV, večer okolo 20:00 cez týždeň. Krajina pôvodu je zrejme Taliansko. Hlavné postavy boli chlap (myslím, že sa volal Falco) a jeho rodina. Mal syna, ktorý sa volal Luca, alebo Lucas (pamätám si, že som to ako dieťa naschvál komolil na 'ruka'). Bývali v nejakej alpskej dedinke blízko hraníc (zrejme z Francúzskom alebo Švajčiarskom). Každý diel bol o niečom inom, príbehy mali vždy taký mysteriózny nádych, no nikdy nešlo o nič nadprirodzené, vždy sa to vysvetlilo. Falco vždy všetko vyriešil a bol to taký ten správny, dobrácky hrdina. (Tieto detaily môžu byť skreslené, keďže vtedy som bol dieťa a odvtedy ubehlo viac ako 30 rokov

Ešte sa mi vynára spomienka na kolegu, ktorého na začiatku oblejú kyselinou a ten kvôli tomu oslepne, ale toto fakt neviem, či už nesplietam s niečim iným.

Toto sú diely, ktoré si pamatám:

- Nejaký turisti sa otrávili v lese hubami, Falco ich zachránil.

- Do dediny prišiel medveď, ohrozoval obyvateľov, bol akýsi krotký. Nakoniec sa zistilo, že je z cirkusu.

- Cez dedinu utekali utečenci cez hranice a schovávali sa v kôlňach domácich.

- lavína???

- Na lúke sa strácajú ovce, ozýva sa hluk a trasie sa zem. Zistia, že je neďaleko podzemná jaskyňa, ktorá sa napĺňa vodou a to spôsobuje hluk a otrasy.

Uživatel Castrator smazal svůj příspěvek.

lenny71

lenny71 (hodnocení, recenze)

Ahoj/dobrý den
hledám seriál z prostředí po rozdělení republiky (90. let), který se odehrává v Praze.
Ústředním děj se týká podnikání s nevěstincem a erotickými službami.
Jsou zde líčeny návštěvy různých mafiánů a smetánky. Jsou natáčeny na záznam, občas někoho zatknou policisté jezdící v dobových zelenobílích Felicích. A v závěru seriálu pak tyto záznamy zcizí vyděrači z německa, kteří hrozí zapálením nevěstince. 
Seriál se vysílal v televizi tak před 14-10 lety, ale nyní není o něm nikde žádná zmínka! Stále dokola mi to hledá nový seriál "Devadesátky", ty to ale nejsou
Za pomoc s hledáním děkuji, Lenny

busmenka

busmenka (hodnocení, recenze)

Ahoj,hledám serial o rodině, čekala trojcata jedno při porodu zemřelo a tak si adoptovali třetí černé. Za boha si nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo.

Jako dospělý je jedno dítě tlustší holka a snaží se otěhotnět, ten černý je úspěšný, dál už si nevzpomenu.

Dekuji

na příspěvěk reagoval Xanthe

johnsnow

johnsnow (hodnocení, recenze)

Mám na vás takú otázku, že poznáte nejaké seriály ktoré boli natačené pred pandémiou a keď prišla pandémia tak to zakomponovali do svojich sérií? Neviem ako lepšie by som to definoval, tak snáď chápete a díkes dopredu.

na příspěvěk reagoval ambron, Narcis

R.76

R.76 (hodnocení, recenze)

Hľadám Austrálsky seriál Tajomstvo samoty. Vysielal sa v r.1992 na STV. Tu na CSFD ho nemôžem nájsť. 

Locksley

Locksley (hodnocení, recenze)

Už nevím, kde hledat. Nevíte někdo, jak se jmenoval animovaný seriál vysílaný na OK3 ( nejsou to Dobrodruzi z vesmíru) ve všední den v podvečer? Byl tam takovej zarostlej zálesák v beranici a někdo jako indián s čírem. Bylo to v cizím jazyce. 

davido1

davido1 (hodnocení, recenze)

corona

To asi taky ne, mě se to už plete. Musím se na to podívat,  ale taky se mi to nezdá, možná to nebylo na Viasatu. 

davido1

davido1 (hodnocení, recenze)

Zetwenka

Dík za snahu, ale není to ani jedno z toho. To najít to bude oříšek, bylo to zpracovaný jako dokument. Obcházeli tam různá místa například i v Íraku, hledali stará koryta řek, vědecky zpracovaný a celkem dobře podložený. Ale bohužel to běželo na Viasatu a já blbec jsem to měl kdysi stažený a smazal jsem to.

davido1

davido1 (hodnocení, recenze)

ahoj hledám seriál(dokument). Kde dokazovali příběhy z bible. Například, že velká potopa byla nejspíš zatopení Černého moře, a Noema Archa ležela v Turecku čili u Černého moře atd. Snažili se to vědecky dokázat a celkem úspěšně to objasnili. Myslím, že to dávali na Viasatu je to starý tak 10 let možná i víc.  Bylo to fakt věrohodně vysvětlený a teď si na to vzpomněl a rád bych se na to podíval znovu. Pokud někdo ví tak dík. A není to Bible odhalené tajemství

na příspěvěk reagoval Zetwenka, corona

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Pro znalce dr. House: Prosím, nevíte někdo, ve které epizodě se nachází scéna (pokud tedy vůbec), kdy House provádí gyn. vyšetření nějaké cca 35 leté ženě, matce šesti dětí, která má jeden delikátní problém, asice že "tam dole" "nic necítí"?? Nemyslím 7/13, tam bylo jen jak to (House) vypráví ve třídě, ale nedopověděl, a mě by zajímalo, jak to s tou dotyčnou dopadlo. 😃 Děkuji.

Reklama

Reklama

Reklama