Reklama

Reklama

Diskuze - Soundtracky

Soundtracky

Soundtracky jsou jednou z kmenových diskuzí na csfd, nenechme si ji proto zaplácat odkazy na youtube bez zjevného důvodu! Pokud z jakýchkoliv důvodů odkazujete, napište alespoň na co a proč.

Buďme rádi za jakýkoliv příspěvek netýkající se současného soundtrackového mainstreamu.

 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

HonzysKISS

Ani náhodou. Jednoznačne nejaká skladba od nejakej spoločnosti tvoriacej Epic Music. Melódia mi je aj povedomá, len absolútne nemám poňatie, ako sa volala ani len kto ju vydal.

FIBO

FIBO (hodnocení, recenze)

Ahoj, mám dotaz.

Nevíte někdo náhodou, jaká skladba hraje v pozadí v tomto videu? (odkaz v čase 2:35:25)

Jde o závěrečný ceremoniál z mistrovství světa v hokeji 2017, ta skladba tam hraje ve smyčce stále dokola. Zkoušel jsem porůznu hledat i zachytit to přes Shazam, ale bez výsledku. Dokážu si představit, že by to mohlo být něco od Two Steps From Hell, Immediate Music nebo Audiomachine (ale stejně tak to může být i cokoli jiného).

Pokud by tu skladbu někdo identifikoval, tak má u mě bludišťáka :)

na příspěvěk reagoval HonzysKISS, Echelon1

LittleMike

LittleMike (hodnocení, recenze)

Snažíme se zjistit, jaký by byl případný zájem ohledně kupování si české filmové hudby (z let 1960 až 1990) v digitální podobě (ne CD). V této souvislosti byla nahozena na OSTweb anketa (hned na hlavní straně). Pokud vás tato oblast zajímá, hlasujte. Díky předem!

na příspěvěk reagoval HonzysKISS

LittleMike

LittleMike (hodnocení, recenze)

Pokud by to někoho zajímalo, tak OSTweb (http://ost.imaxmusic.net/index.php) prošel obměnou a aktualizací (především sekce Odkazy prošly kompletní aktualizací). Pokud by měl někdo nápad na vylepšení nebo měl zájem přispívat, dejte vědět.

Uživatel LittleMike smazal svůj příspěvek.

LittleMike

LittleMike (hodnocení, recenze)

curunir

Díky. To, že není moc aktuální (kromě tabulek hodnocení) je bohužel dán tím, že naše parta stárne nebo je více vytížená z jiných (pracovních či rodinných) důvodů. Dost lidí, kteří byli aktivní, s tím prostě skončili. Ale pokud by měl někdo chuť podělit se o recenzi nebo napsat nějaké novinky ze světa filmové hudby, budeme jen rádi. Stačí se mi ozvat.

curunir

curunir (hodnocení, recenze)

LittleMike

Už som si to všimol. Je fajn, že web nezanikol, hoci je vo viacerých smeroch zastaraný a často neaktuálny.  Napísaných recenzií aj komentárov by však bola naozaj škoda, keďže som sa nimi dosiaľ riadil pri výbere soundtrackov. Stránka by však potrebovala nový vietor a držím vám od Lopuchu palce, aby ste ju prinavrátili do tých lepších čias (napr. roky 2007-2010).

na příspěvěk reagoval LittleMike

LittleMike

LittleMike (hodnocení, recenze)

curunir

Ahoj, co se týče webu ost.sk, tak se jen přestěhoval na novou adresu: ost.imaxmusic.net, kde jsem se tedy o něj začal starat já a soundtrackáři  z klubu Soundtracks na Lopuchu.

na příspěvěk reagoval curunir

FIBO

FIBO (hodnocení, recenze)

curunir

Na OST.sk jsem možná rok a půl nebo dva nebyl, tak netuším. O recenzích soundtracků na CSFD nic nevím, ale spíše pochybuju, že by se přesunuly sem (ve formě recenzí nebo komentářů). Tyhle věci vznikají dlouho dopředu a o tom, že zde budou soundtracky v profilech filmů, jsem se dozvěděl už před nějakými 3-4 roky, kdy mě POMO oslovil s nabídkou se a nich podílet. Že by se ale recenze z OST.sk přesnuly sem, o tom nic nevím. Moc bych neviděl smysl v tom, míchat dohromady dva typy hodnocení a recenzí (komentáře/recenze filmů a komentaře/recenze soundtracků). To bych si spíš dokázal v nějaké formě představit něco jako "externí recenze" soundtracků, než jejich přímé zapojení sem.

curunir

curunir (hodnocení, recenze)

Vie niekto nejaké zvesti o soundtrackovom webe ost.sk? Už istý čas sa mi na server nedá pripojiť. Dlhšie sa už nerozvíjal a POMO sa ho zrejme rozhodol zrušiť a soundtrackové recenzie presunúť na vznikajúcu novú CSFD. 

na příspěvěk reagoval FIBO, LittleMike

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Kdo neslysel ost k letosnimu Flinch od pana Miami Nights 1984,neslysel nic, heh. Film samotny dle syzetu bude zrejme pekna chujovina s povinnym negrem v hl.roli, ale to ost... WAW! Jen pro totalni priznivce synthwave a mistra Carpentera. ;-)

Reklama

Reklama

Reklama