Reklama

Reklama

Diskuze - Začátečníci

Začátečníci

Vítej nový uživateli ČSFD!

Tato diskuze je tu pro tvé všetečné dotazy k databázi, k filmům či tvůrcům. Pokud se ti nedostane odpovědi hned, zkus se podívat do návodu. Pokud jsi mladá dívka či chlapec, přečti si nejdříve tuto rubriku, neboť uživatelé jsou tu různí :-)) Především se případnými nejapnými poznámkami nenech odradit, je tu fajn.

 

Takže děcka, pozorte! V této diskuzi se nebudou používat vulgarity a příspěvky nesmí obsahovat žádné urážky týkající se náboženského přesvědčení, genderové problematiky, sexuální orientace, sexuální dezorientace, vzhledu, věku a jiné další možné diskriminace. A to samozřejmě ani v jinotajích. 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
homoaquarius

homoaquarius (hodnocení, recenze)

Nepozná prosím někdo film podle indicií? USA, Francie, Paříž, skupina studentů, průzkum, podzemí, katakomby, videokamera? Asi sci-fi, thriller, horror. Předem děkuji.

na příspěvěk reagoval Peytl

Swansea

Swansea (hodnocení, recenze)

saipi

Jenom intro pro ostatní. https://www.hrady.cz/clanky/hrad-becov-skryva-doslova-poklad-cena-relikviare-je-srovnatelna-s-korunovacnimi-klenoty

Teď, saipi, k Tobě. Z možných  zpracování  dokument na film, je jen jediný tzv.hraný  film dokument viz Hon na svatého  Maura/hrál  tam Liška/ a někdy ty polo dokumenty vypadají  jako film/díl nějakého  seriálu  nevylučuji/. 

Jenom na okraj, výborná  práce lidí 80.let ve zpravodajství ochrany státu a zájmu pro vlastní  zem.  Mělo by být, mnoho zemí má/viz velké  mocnosti a Izrael a i země  menšího  významu,  které nejsou kolonií.  

Kudly4

Kudly4 (hodnocení, recenze)

zdravím,

chtěl jsem se jenom zeptat, zda je nebo není proti pravidlům, vkládat do diskuzí u filmů ( jde mi o méně známé filmy, především béčkové Horory ) název pod kterým je ke stažení ?  viz. ->  Rubinmusicbox_Ballad.In.Blood.bla bla bla.1080p.BluRay.bla bla bla.mp4 (čistě název, bez linku)

jde mi jen o to, aby se vědělo, že film už někde je a můžou se vytvořit titulky.

Díky za odpověď.

Uživatel Kudly4 smazal svůj příspěvek.

saipi

saipi (hodnocení, recenze)

Swansea

Děkuji za reakci 😁 O tomto dokumentu vím. Ale stále se nemohu zbavit dojmu, že jsem před hodně lety viděla klasickou krimi, kde rozplétali podobnou zápletku 🧐🤔 Třeba si to opravdu s něčím pletu a dala si dohromady jablka a hrušky 😅

na příspěvěk reagoval Swansea

saipi

saipi (hodnocení, recenze)

námět  - relikviář sv. Maura

Před lety jsem viděla film na námět Relikviáře sv. Maura. Jednalo se o krimi. Úřad dostal žádost na vývoz nejmenované památky/cennosti z ČSSR. Pátralo se o jakou věc jde, kde je věc uložená... atd. Nemohu najít název tohoto filmu. Vyhledávala jsem myslím pečlivě :) Je tu někdo, kdo ví, o jaký film jde? Děkuji

na příspěvěk reagoval Swansea

hygge

hygge (hodnocení, recenze)

Dobrý den, lze nějak setřídit seriály podle celkové délky celého seriálu či podle počtu epizod ? Nebo to už někde je ? Díky

Uživatel hygge smazal svůj příspěvek.

Swansea

Swansea (hodnocení, recenze)

homoaquarius

Pokud si děláš prdel, tak ok. I kdybys uměl jen rodný  jazyk, tak snad umíš  zadat strýčkovi- film,  Douglas, dopravní  zácpa.  Jako první  ti naskočí  Volný  pád.  Takže,  nevíte někdo,  kolik je 2 plus 4 nebo jak se vytírá řiť po sraní?

homoaquarius

homoaquarius (hodnocení, recenze)

Poví mi někdo prosím název filmu? Hale Berry je psychiatrička a má nějakou nehodu autem na mostě a pak ji zavřou na kliniku jako pacienta a ona nějak uteče a dál už si to nepamatuju. Jo a bylo tam něco s plaveckým bazénem.

na příspěvěk reagoval Zagros, Swansea

Miwi

Miwi (hodnocení, recenze)

Ahoj, prosím poradí někdo dobré fantasy/hrané? Žebříčky mám prolitlé a dosti shlédlé..pokud něco méně známého :) americké/VB/Španělskév dabingu🤓

na příspěvěk reagoval verbal

Uživatel Miwi smazal svůj příspěvek.

Uživatel Miwi smazal svůj příspěvek.

homoaquarius

homoaquarius (hodnocení, recenze)

Poradil by mi někdo prosím film(y) s tématem časových paradoxů, motýlího efektu a cestování časem? Předem moc děkuju :-)

na příspěvěk reagoval H34D, LosChlupos

Uživatel Castrator smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama

Reklama