Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

česko-slovenská kinematografie

založení diskuze : 9.1.2013 

Pojďme společně proplouvat vodami kinematografie nám nejbližší...

------------------------------------------------------------------------------------------------                              

tipy, doporučení, recenze, otázky i odpovědi, ale hlavně přátelská diskuze skutečně jen o filmech    

Česko-slovenské hádání :                                             AKTUÁLNÍ TV PROGRAM                                    AKTUÁLNÍ KINO PREMIÉRY       

kvíz ala Bigrambo

ČESKO-SLOVENSKÁ FILMOTÉKA

(v případě nefunkčního odkazu si tuto nemilou skutečnost nenechávej pro sebe, ale poděl se o ní v diskuzi či do pošty - děkuji)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hlasujeme od: březen 2014                                                                                           

ČESKO-SLOVENSKÉ ANKETY

JAK DLOUHO TU ANKETY BUDOU? Ankety nejsou časově omezené, budou tu na věky, stejně jako diskuze :) Myslím, že bude dobré sledovat jak zájem o hlasování, tak případné změny v pořadí. Prostě čím déle, tím lépe.

ZPŮSOB A MOŽNOSTI HLASOVÁNÍ? Hlasuj zde v diskuzi nebo do pošty. Hlasuj pro jakýkoli počet herců/filmů kolik zrovna chceš (u kterých máš prostě jasno:) Ankety nejsou časově omezené, lze kdykoli, cokoli doplňovat a dokonce i měnit. Ano, změna je možná, jelikož pro normálního smrtelníka je těch filmů nekonečně mnoho a může se stát, že narazíš na film či herce, kterého budeš chtít za každou cenu míti ve svém hlasování, stačí se ozvat a změnu provedeme.

TECHNICKÁ POZNÁMKA: Do tabulek může zapisovat jen správce diskuze.  

ANKETA - HEREC / HEREČKA

Československá kinematografie je doslova přeplněná hereckou kvalitou. Těch jmen je skutečně tolik, že bychom si snad na všechny ani nevzpomněli...i když, jsme na ČSFD, že ano? Proto zkus v této záplavě opravdového hereckého kumštu najít ty, které Tě nejvíce oslovují. :)

PRO KOLIK HERCŮ MOHU HLASOVAT? V každé kategorii jen pro tři. Proto je důležitý precizní výběr. Bodování je od 3 - 1 bodu.

Průběžné výsledky 

Herec drama                                                                                                                                                                                       Herečka drama

1 - Rudolf Hrušínský 92 bodů                                                                                                                                      1 - Dana Medřická 44 bodů    

2 - Petr Čepek 30 bodů                                                                                                                                                    2 - Iva Janžurová 33 bodů

3 - Radoslav Brzobohatý 20 bodů                                                                                                                              3 - Jana Brejchová 31 bodů

kompletní hlasování                                                                                                                                                                     kompletní hlasování

Herec komedie                                                                                                                                                                               Herečka komedie

1 - Jiří Sovák 37 bodů

2 - Miloš Kopecký  36 bodů

3- Vladimír Menšík 35 bodů                                                                                                                                              1 - Iva Janžurová 94 bodů

2 - Jiřina Bohdalová 38 bodů

3 - Helena Růžičková 37 bodů

kompletní hlasování                                                                                                                                                                    kompletní hlasování

Konkrétní role                                                                                                                                                                                       Konkrétní role 

1 - Karel Kopfrkingl 43 bodů                                                                                                                                        1 - Štěpa Kyliánová 30 bodů      

2 - pan Kraus 20 bodů                                                                                                                                                    2 - Anna Bendová 12 bodů

3 - Josef Švejk 18 bodů                                                                                                                                                 3 - Anna Urbanová 11 bodů       

kompletní hlasování                                                                                                                                                                     

kompletní hlasování

Hlasové charisma                                                                                                                                                                         Hlasové charisma

1 - Eduard Cupák / R. Lukavský 17 bodů                                                                                                                 1 - Zlata Adamovská 10 bodů

2 - Jan Werich 8 bodů                                                                                                                                                   2 - Valérie Zawadská 7 bodů

3 - Karel Höger / J. Adamíra 7 bodů                                                                                                        3 - H. Maciuchová / L. Švormová 6 bodů

kompletní hlasování                                                                                                                                                                    kompletní hlasování

Nejlepší dabing                                                                                                                                                                                   Nejlepší dabing 

kompletní hlasování                                                                                                                                                                     kompletní hlasování

kompletní hlasování (konkrétní postava)                                                                                             kompletní hlasování (konkrétní postava)

Přirozená krása                                                                                                                                                                                Přirozená krása 

1 - Josef Abrhám 18 bodů                                                                                                                                       1 - Libuše Šafránková 35 bodů

2 - Radoslav Brzobohatý 17 bodů                                                                                                                             2 - Olga Schoberová 34 bodů

3 - Petr Kostka 13 bodů                                                                                                                                                 3 - Jana Brejchová 21 bodů                                                            

kompletní hlasování                                                                                                                                                                    kompletní hlasování

Zlatá Malina                                                                                                                                                                                                Zlatá Malina

1 - Jiří Pomeje -27 bodů                                                                                                                                            1 - Dana Morávková -24 bodů

2 - Jaroslav Sypal -22 bodů                                                                                                                           2 - M. Kuklová / A.Bendová -19 bodů

3 - Tomáš Magnusek -17 bodů                                                                                                                                3 - Kateřina Brožová -18 bodů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ANKETA - FILM

Hledej, inspiruj se a hlasuj v moři filmů pro své nejoblíbenější.

PRO KOLIK FILMŮ MÁM HLASOVAT? V kategorii období pro v kategorii TOP pro 4.

MOHU DÁVAT STEJNÉ FILMY DO OBDOBÍ I DO TOP? Můžeš i nemusíš. Určitě by bylo dobré upřednostnit film v období před tím, který dáš do top kategorie. Pochopitelně, že asi každý bude mít několik filmů v kategorii období i TOP stejných, nicméně jde o počet přidělených bodů. To bude ona matematika, když budeš chtít svůj oblíbený film zvýhodnit, dáš ho do období i do TOP nebo naopak, film v období úplně vynecháš, neb chceš hlasovat pro 6 jiných, ale dáš ho do TOP.

KOLIK BODŮ PŘIDĚLOVAT? V období je to od 6 - 1 bodu, přesně dle počtu filmů. V TOPprvní 6 / druhý 5 / třetí 4 / čtvrtý 3 body.

CO JE KATEGORIE TOP BONUS? Kategorie specifických žánrů, do které můžeš přidělovat filmy, prokazatelně odlišné od všech ostatních TOP kategorií. Film musí mít ovšem onen žánr uveden v profilu a v případě, že bude u filmu uvedeno více žánrů, je nutné při hlasování zdůraznit, pod jakým žánrem ho do TOP Bonus přiřazuješ. Jakmile bude žánr zastoupen deseti filmy, vznikne ona kategorie samostatně a zařadí se pod ostatní. Body, udělené filmům v TOP Bonus, zůstávají i nadále v samostatné kategorii.

MOHU HLASOVAT PRO JEDEN FILM V NĚKOLIKA TOPs?   Ano, film tak získá další body, které se časem budou sčítat v tabulce absolutní top, kde bude součet všech bodů, které film získal, ať už v kategorii období či TOP. Podmínkou je opět profil filmu, ve kterém musí být žánr uveden.

Období 1918-1929Období 1930-1939 / Období 1940-1949 / Období 1950-1959  /  Období 1960-1963Období 1964-1966 /

hlasování                     hlasování                   hlasování                  hlasování                       hlasování              hlasování                    

Období 1967-1969 / Období 1970-1979 / Období 1980-1989 /   Období 1990-1994  / Období 1995-1999  / Období 2000-2004

hlasování                    hlasování                    hlasování                     hlasování                     hlasování                    hlasování                    

Období 2005-2014 / Období 2015-20??

hlasování                   hlasování

TOP Drama / TOP Komedie / TOP Válečný / TOP Historický / TOP Krimi / TOP Muzikál-Hudební / TOP Dokumentární

TOP Krátkometrážní / TOP Pohádka / TOP Večerníček / TOP Seriál / TOP Sci-fi / TOP Bonus / TOP Zlatá Malina

průběžný počet hlasujících uživatelů : 65                  

Správce diskuze:

mchnk
<< novější 1293 1292 1291 1290 970 647 324 1
    • 21.5.2018  09:48
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Já ho už mám taky nachystaný, tak snad brzy :-) Včera jsem si dal a užil znovu po roku tu Pannu zázračnicu a potvrdil jsi, že těch mých 5 hvězdiček nebyla náhoda ani legrace :-) Vizuálně krásné, bavil mě i ten podivný příběh bláznů-umělců a líbilo se mi to snad ještě o něco víc než Valerie a týden divů. Rebelský Mrkvička super (plus obstojná slovenčina :-)), s Jolantou Umeckou mám připraven polský film Nůž ve vodě.

• 20.5.2018  22:18
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

ambron, mchnk: Ano, mechanik má pravdu.

• 20.5.2018  22:08
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

troufalka: Hmmm ;-).

• 20.5.2018  22:07
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Keby som mal pušku bylo pěkný, trochu podobný jako Ať žije republika, veselé i smutné. Myslím, že jsem to i někdy před třiceti lety viděl :-). Tyto filmy určitě můžu.

na příspěvěk reagoval Willy Kufalt
    • 20.5.2018  21:14
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Je dobře, že aspoň někoho přesvědčila. Já v ní vidím jen hamižnou starou bábu, cp kvůli penězům bude hrát, dokud ji neodnesou nohama napřed. Promiň, ale ona už nehraje, jen trapně existuje.

• 20.5.2018  20:48
    HonzaBez
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Tak každý na to můžeme  mít jiný názor. Mě ty její role starších dam (včetně seriálu ach ty vraždy a několik rolí v pohádkách) přišli vždy kouzelné....Ale pro mě prostě je "Bohdalka" PANÍ HEREČKA!!! Vím, že už tu dlouho nebude a asi žádnou velkou roli si už nepřidá. Ale tyhle herecké rozlučky zrovna takovéto dámě prostě moc přeji.  

na příspěvěk reagoval helianto
    • 20.5.2018  20:46
    troufalka
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: No popravdě bych chtěla být v 85 letech už bradou nahoře (nejlépe, aby mě to kleplo někdy ve spánku) a toho mladšího přítele bych brala teď.

Ale stačil by o 2 až 4 roky mladší. Jsem skromné děvče. :o)

na příspěvěk reagoval Karlas
    • 20.5.2018  20:40
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Jiřina už dávno měla skončit, kdysi to byla dobrá herečka, dnes už je jen trapná.

na příspěvěk reagoval HonzaBez
    • 20.5.2018  20:34
    HonzaBez
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Za sebou nemohu souhlasit. Mě se Jiřinka i v tomto televizním filmu dost líbila. Ale hlavně je zde skvělý Vetchý...  

• 20.5.2018  20:24
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Já už snad ani ne, někteří lidé nevědí, kdy odejít...

• 20.5.2018  20:21
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Panna zázračnica ... :-) ... no, to jsem byl trochu zmaten :-), ale jsem zvědav na Zeljenku, to je borec.

• 20.5.2018  20:15
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Jeden ze slovenských filmů, na které se už déle chystám :-) hmm, Uher - Panna zázračnica :-D

na příspěvěk reagoval Karlas , Karlas
    • 20.5.2018  20:14
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: :-) :-) :-) Každý milion dobrý jsem neviděl, ale docela bych byl zvědav, jak v 85ti letech hraje Jiřina v psychologickém dramatu :o)

• 20.5.2018  20:10
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: :-) :-) :-)

• 20.5.2018  20:09
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: U Milenců jsem viděl asi prvních 15 minut a docela mne to bavilo :-) ... možná dám dnes raději Keby som mal pušku :-). Na komentář mrknu :-).

• 20.5.2018  20:05
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: To jsem neviděl, ale hodnocení oblíbených i u mě vidím převažně 1-3*, takže na to asi nedojde... Mě teď hodně rozesmál komentář troufalky k filmu Každý milion dobrý s Jiřinou Bohdalovou, který taky jde za chvíli na ČT.

na příspěvěk reagoval Karlas , Karlas , troufalka
    • 20.5.2018  20:02
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

helianto, Willy Kufalt: No, chtěl jsem se teď mrknout na film Milenci a vrazi a vyděsilo mne hodnocení mých oblíbených, úplný debakl :-).

• 20.5.2018  20:01
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Líbí se mi, že dáváš filmům druhou šanci :-) Některé si ji opravdu zaslouží, jiné naopak je lepší znovu nevidět :-)

• 20.5.2018  19:56
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

helianto: To znám... mě se často stává, že s odstupem času kouknu znovu i na film, který mě nenadchl a zvednu i hodnocení o nějakou tu hvězdu.

Asi před dvěma měsíci jsem konečně docenil legendární Vesničku - kdysi jsem se u toho jako dítě nudil (a že jsem to viděl nejmíň třikrát), případně bavil se nad tím, jak to se mnou sleduje táta a předem si odříkává hlášky :o) Po několika letech jsem si v klidu pustil a vychutnal 2x brzy po sobě a ono je opravdu nádherný film.... a ten Rudolf! ♥

na příspěvěk reagoval helianto , Karlas
    • 20.5.2018  19:52
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)
    • 20.5.2018  19:52
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: :-):-):-):-)

• 20.5.2018  19:49
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Dost nabývám dojmu, že, aby člověk docenil některé filmy musí dospět :-)

na příspěvěk reagoval Willy Kufalt , Karlas
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Teď to nemyslím zle :-) ... myslím, že jsi zatím taková čistá nátura :-). Některé scénky z Čerta používám pro zlehčení domácího napětí, to pak vyprskneme oba smíchy a je pohoda :-) :-) :-).

Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Kameňáku jsem před časem taky udělil odpad, ale před časem, když jsem dělal malou "inventuru" profilu jsem některé hodnocení s odpady (mj. i Kameňáku) smazal, když jsem ty filmy viděl dávno a nekomentoval... nepotřebuju mít zde sbírku odpadů, i když třeba hodnocení i komentář k Slíbené princezně jsem si neodpustil a nechal - to nešlo jinak. 

• 20.5.2018  19:42
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: :-) :-) Mne se podruhé ta Vražda dokonce líbila a bavila, ale je to jeden z filmů, který mě místy tak irituje, že mu nějak nedokážu dát víc než 3*, to je u mne případ třeba slavných Sedmikrásek nebo Jáchyme, hoď ho do stroje (mj. strašně mě provokoval šílený psychiatr Lohniský :o))

na příspěvěk reagoval Karlas , helianto , Karlas
    • 20.5.2018  19:40
    HonzaBez
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Já zase jen slaboduchým českým komedií typu Kameňák. A pak jsem to musel dát novému pojetí Vinnetoua, ale to sem tematicky nepatří.... 

• 20.5.2018  19:35
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Bych tě teda nepoznal, když znám to minulé :-).

• 20.5.2018  19:31
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Tak já dávám odpad jen "realit show" :-). Dokonce i některým ČT pořádům jsem změnil na jedna :-).

• 20.5.2018  19:30
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Mně přece bylo jasné, že sis dělal legraci. Já spíš chtěla vysvětlit, že důvodů, proč relativně průměrnému filmu můžeš dát plnou palbu, může být víc :-) A díky za tu Irenu, že ses mě zastal, náčelníku ;-)

• 20.5.2018  19:29
    HonzaBez
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: No změnil jsem maličko celkový image....ale nikoliv svůj vztah ke skautu a práci k dětem....:D A tuhle fotku mám i jako profilovku na facebooku...

• 20.5.2018  19:27
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Teda :-) :-) :-), neřekl bych to lépe :-). Jsem rád, že rozumíš mému pohledu na tyto filmy ;-).

• 20.5.2018  19:27
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

helianto: :-) Já žertoval... ale myslím, že Karlas pochopil... on sám mi psal, když mě nenadchla Vražda Ing. Čerta, že to je spíše film pro vztahové veterány jako on :-) U Aleny jsem se taky docela bavil, bylo to úsměvné, ale jako celek neuchvátilo na plný počet. Zatím 3*

• 20.5.2018  19:23
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Co ta změna fota :-)?

• 20.5.2018  19:20
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Willy Kufalt: Ty, vztahový veteráne! :-D Víš co, není to bůhvíjak oslnivé, ale je to milý film, pro mě i vzpomínka na dětství, viděla jsem to jako malá holka a pak to léta nedávali. A já navíc znala i Kupkovu knížku, podle které je to natočené, a ta mě bavila. Takže stačí trocha nostalgie a pět hvězd, jako když vyšije :-D

• 20.5.2018  19:20
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Souhlas, úplně :-).

• 20.5.2018  19:16
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

HonzaBez: Odpad si zaslouží jen filmy, které jsou mimo jakékoliv hodnocení, špatné filmy jsou za jednu :-D

• 20.5.2018  19:14
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Irena Kačírková je opravdu v zdejším obsazení Aleny (někdy ke konci) uvedena, já film viděl nedávno, ale určitě si na ní nevzpomínám.

Mne zas ta Alena nějak zvlášť nenadchla (za mě průměr), ale úplně rozumím, že ,,vztahový veterán" Karlas se i s přítelkyní u tohohle musí bavit (skoro) stejně jako u Vraždy Ing. Čerta :o)

na příspěvěk reagoval helianto , Karlas
    • 20.5.2018  19:14
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Nějak se zatím nemůžu rozhodnout, jak to ohodnotit, v určitém smyslu se mi to líbilo, pojetí bylo zajímavé, mimořádně vypravné, ale hrozně mě mrzí ta "hra na umění, na něco hlubokého". Herecké výkony mě těšily, ale bylo to nějak celé špatně napsané nebo...? Nevím, na jednu stranu bych dala čtyři, na druhou stranu mě to štvalo. Odpad ne, to bych nedala nikdy, respektive ten si schovávám pro určitý druh filmů, asi nakonec zůstanu na průměru, no...

• 20.5.2018  19:06
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Robiiik nějak neměl na stejný film úplně náladu, stane se :-) Já jsem se naopak hodně pobavila a říkala jsem si, že je docela škoda, že tak pěkná ženská, jako byla Miluše Zoubková, se na plátně objevila tak málo. To byl ale případ snad i krásnější a rozhodně talentovanější Vlasty Fialové alias Divé Báry... Irena, trošku i pochybuju že to byla ona, ale myslím, že ano, to bylo jen kameo, ale tak pro zajímavost, vykoukla tam z okna :-) Nejzajímavější je ten Dalibor C. Vačkář, ta hudba je opravdu skoro úplně stejná jako později v Pyšné princezně :-)

• 20.5.2018  13:23
    HonzaBez
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: Plně s Helianto souhlasím, ale vlastně i s tebou. Určitě to nebyla nějaká hrůza, aby tomu dal člověk "odpad". Zas případ, kdy prostě nechápu, proč lidi při hodnocení tak "plýtvají" hodnocením "odpad". Mě to pak vždy naštve a dám minimálně o jedno hvězdičku více, než bych dal normálně.... Mě u tohoto filmu to přišlo až moc rádoby "umělecké" na to, že to byl televizní film o historicky zásadní události českých dějin. Chyběla podle mě tomu akce a tah na branku. Ale určitě to mělo i svá pozitiva. Výpravu především...     

na příspěvěk reagoval helianto , Karlas , Karlas
    • 19.5.2018  22:46
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

mchnk: A to si myslím, že peníze tam nalili, postavy byly krásně udělané, kostýmy, zbroj, interiery ... ale kde byly ty sestavy v španělské a nizozemské formaci :-)? Podle mne to mělo více poučit diváka a objasnit tuto národní tragedii anevznášet se v oblacích. Těch 77 minut bylo fakt na prosvištění událostí :-).

• 19.5.2018  22:30
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

mchnk: Tak já to taky zcela neodepsal, proto jsem dal tři :-). Přesto, jak říká Helianto,  pustili zbytečně umění tam, kde nebylo potřeba a mysleli si, že to tím zachrání.

• 19.5.2018  21:16
    mchnk
    (hodnocení, komentáře)

Karlas: mně se to celkem líbilo :)

na příspěvěk reagoval Karlas , Karlas
    • 19.5.2018  12:01
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Komentář k Bůh s námi máš dokonale výstižný. Chtěl jsem sem část zkopírovat, ale ono se to musí číst celý :-). Proč jsi nehodnotila?

na příspěvěk reagoval mchnk , HonzaBez , helianto
    • 19.5.2018  07:51
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Robík na Alenu nebyl přítomen nebo se nepřidal :-)? Dalibor C. Vačkář, vidíš, tento skladatel mě unikl a to dělal hodně známé filmy. Kde je tam ta Irena :-)?

• 19.5.2018  07:49

Uživatel Karlas smazal svůj příspěvek.

• 19.5.2018  07:32
    Karlas
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Raport byl super, dali jsme to i s osvěžením Rohana po sobě, pěkný.

• 18.5.2018  18:10
    mchnk
    (hodnocení, komentáře)

troufalka: zatím jen uloženo, viděl jsem i Mnicha minulý týden...moc mě to nenadchlo

• 18.5.2018  15:14
    troufalka
    (hodnocení, komentáře)

Viděli jste někdo Prach?

na příspěvěk reagoval mchnk
    • 17.5.2018  20:07
    mchnk
    (hodnocení, komentáře)

ambron: to by mohl být Uher - Keby som mal pušku

• 17.5.2018  19:29
    ambron
    (hodnocení, komentáře)

Žiadosť o pomoc s názvom filmu užívateľa klobukdolu..

Jedná sa o slovenský alebo československý film pravdepodobne čierno-biely, časť filmu ktorý si pamätám ja vsadený do obdobia 2 sv.vojny. Pamätám si toto: dvaja chlapci vo veku asi 10 rokov sledovali z pôjdu kúpajúcu sa ženu cez úzky otvor medzi doskami. Pri nej stála ešte jedna dáma, ktorá ich zbadala, vybehla za nimi a jedného z nich chytila. Zo slovami, že sa pozrie či tam dole zarastá ho vtiahla dnu. Kedže nezarastal, tak ho natrela uhlíkom a nahého poslala domov. Neskôr jej chlapci z pomsty nakreslili ten nehanebný znak na plot. Pamätám si ešte ako sa tá dáma z okienka usmievala na nemeckého dôstojníka. Nie som si istý ale neskôr sa sním aj vyspala. Tak to je všetko. Dúfam , že som Ťa nenahneval a ďakujem za pomoc.

na příspěvěk reagoval mchnk , Karlas
    • 17.5.2018  11:21
    mchnk
    (hodnocení, komentáře)

Dvojka rozjíždí od zítřka seriál https://www.csfd.cz/film/253928-nepokojna-laska/komentare/, ve kterém je obsazena naše Petra Saxana Černocká :)

• 16.5.2018  21:02
    Willy Kufalt
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Já sehnal na ulož.to, i teď když jsem si vyhledal "vajíčko 1968", našlo mi vedle toho zamčeného souboru i jeden dostupný bez hesla ke stažení :o) ale super, když už kolegyně dala odkaz na YT :-)

• 16.5.2018  21:01
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

evapetra: Už jsem to dala do filmotéky, aby to bylo dostupné všem :o)

• 16.5.2018  21:00
    evapetra
    (hodnocení, komentáře)

helianto: Díky:-) Ale ještě nedávno jsem to taky nikde nemohla najít.

• 16.5.2018  20:58
    helianto
    (hodnocení, komentáře)

evapetra: To jsem nezkoušela, hanbím se. Ty jsi vždycky moje záchrana :o) Ráda tě vidím :o)

na příspěvěk reagoval evapetra
<< novější 1293 1292 1291 1290 970 647 324 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace