Reklama

Reklama

Diskuze - česko-slovenská kinematografie

česko-slovenská kinematografie

založení diskuze : 9.1.2013 

Pojďme společně proplouvat vodami kinematografie nám nejbližší...

(tipy, doporučení, recenze, otázky i odpovědi, ale hlavně přátelská diskuze skutečně jen o filmech)                                                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         

AKTUÁLNÍ TV PROGRAM                                                                               AKTUÁLNÍ KINO PREMIÉRY

ČESKO-SLOVENSKÁ FILMOTÉKA

(v případě nefunkčního odkazu si tuto nemilou skutečnost nenechávej pro sebe, ale poděl se o ní v diskuzi či do pošty - děkuji)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ČESKO-SLOVENSKÉ ANKETY

hlasujeme od: březen 2014

průběžný počet hlasujících uživatelů: 70

Bonusy:

Vánoční pohádky

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

HonzaBez

je toho moc, no :) Raport je výbornej, skvělé obsazení...Hlavatý ve výjimečné roli, jak jsme tu při objevení toho filmu již v minulosti probírali :)

na příspěvěk reagoval CarloRizzi

HonzaBez

HonzaBez (hodnocení, recenze)

Padme_Anakin

Raport vůbec neznám....je vidět. že je i u mě ve vztahu k československé tvorbě stále co objevovat. Už jsem si napsal na seznam filmů, co chci vidět.  

na příspěvěk reagoval mchnk

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

To máme ale krásné počasí, co...jsem opálenej jak v létě :) Pár krásných obrázků z naší nejoblíbenější kinematografie...

1

2

3

na příspěvěk reagoval Padme_Anakin, CarloRizzi

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Willy Kufalt , mchnk

No do prkénka dubového, no já si to myslela, ale moc jistá jsem si nebyla. Škoda, že jsem to nezkusila... 😢 Ale nevadí, tož třeba zas někdy příště. 🙃

Idée_fixe

mchnk

Hezky jsme si to tu rozdělili... 😊 💐

Jinak děkuji, dopoledne celkem uteklo, pak se to šíleně vleklo, a tak cca od 16 hodin to pak překvapivě skutečně uteklo. 🥳 A dnes, díky státnímu svátku, mám taky volno. 😉 Jinak bych musela zas naklapat do hokny. 🤪 Takže můžeš sypat další hádací fotečky. 😀

Uživatel Idée_fixe smazal svůj příspěvek.

Idée_fixe

mchnk , HonzaBez

Kurňa, prošvihla jsem ty Holuby... 😢 😀

Jinak Janička Hlaváčová ale byla kus, co, chlapi?! 😃 A M. Macháček je tu ale taky švihák, až se mi zamlžily brýle... 😂 😍

Reklama

Reklama

Reklama