Reklama

Reklama

Diskuze - Hledám film

Hledám film

Tato diskuze je určená na hledání známých, či méně známých filmů, které jste viděli, nebo na které se teprve chystáte. Určeno všem uživatelům, nevhodné, či sprosté příspěvky mažu. Odkazy na stahování filmů, do pošty, nevhodné odkazy mažu také. Prudiče, či spamery, zabahním, jak by řekl pan Kulyk.

PS: Nezabudnite sa poďakovať tomu, kto vám pomohol. :-)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
cholia

cholia (hodnocení, recenze)

zdar, ani ne tak dávno jsem se díval na film a ted ho za boha nemuzu najit, ikdyz dám do googlu typicke slova.. Je to o jedne holce, která se vybourá v aute myslim a kdyz se probere, tak je zpet v case a tam se setkava se svou zemrelou mamkou a pak spolu jsou, nakonec ji to i rekne.. diik

na příspěvěk reagoval Leopard105

argentin

argentin (hodnocení, recenze)

Ahoj, hladám film, vybavujem si, ze to bolo o konstrukterovi, ktory si na svojom dvore chcel zostrojit rakeoplanu a vyletiet s nou do vesmiru.

na příspěvěk reagoval Castrator

Godhaj

Godhaj (hodnocení, recenze)

Zdravím,

prosím Vás, zda někdo nevíte, jak se jmenuje film, jehož část je v klipu k písni Šípy od Edo Klena a Klenoty, klip je k vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=FWaw4n_QnFU 

Scéna z filmu se nachází od času 1:45 do 2:36. Je to nějaká bitevní scéna z období kolem 1. světové války. 

Děkuji! 

Bart

Bart (hodnocení, recenze)

Ahoj, díky za případnou radu.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda nevíte, jak se jmenuje seriál (zřejmě USA), je poměrně nový, hlavní postavou je mladá právnička, která byla nespravedlivě odsouzena spolu se svým bratrem za vraždu dívky v nějaké sektě. Prokázala se jejich nevina, byli propuštěni a ona založila kancelář na pomoc nespravedlivě odsouzených. Seriálem se táhne linie její cesty po stopě skutečného vraha - vlivného politika nebo byznysmena, nevím přesně. Ten ji chce znovu dostat za mříže, je nový soudní proces, ale nakonec zemře on ... atd., atd. Nejsem si jistá, zda v názvu seriálu není i její jméno.

na příspěvěk reagoval Xanthe

jiky99

jiky99 (hodnocení, recenze)

Ahoj, hledám romantický film o studentce psychologie která má porblém s dizertační prací a tak jde pomáhat do školy a zkamarádi se s jednou žačkou. pak už si jen pamatuju že se zamiluje do otce té holčičky(myslím že je architekt) a končí to obhojobou její dizertační práce která vypadá že je o té malé holčičce ale je o ní.

Uživatel lepo smazal svůj příspěvek.

lepo

lepo (hodnocení, recenze)

Hľadám film o Ríme z obdobia úpadku rímskej ríše, keď ho napadli a teraz neviem (Barbari, Vandali, Dhákovia resp. iné kočovné kmene). Rabovali, znásilňovali atď. Scéna, ktorú si pamätám je, že sa tam doslova prežrali a prepili , resp. otrávili k smrti. Išiel niekedy za socíka  v 80-tich rokoch na dvojke. Môže byť ale že je skoršieho vydania. "1970" ????

Ďakujem za všetky návrhy...

na příspěvěk reagoval Castrator

asteralpinus

asteralpinus (hodnocení, recenze)

Ahoj, hledám název filmu. Trochu si vybavuju, že to byla skupina holek, které byly někde zavřené a chtěli utéct a snažili se nějak probojovat ven. Bylo to trochu asi sci-fi a nejsem si jistá, jestli to nakonec neskončilo tak, že se to té hlavní hrdince zdálo. Možná i byla v nějaké psychiatrické léčebně.

na příspěvěk reagoval Castrator, 1frida2

Muel

Muel (hodnocení, recenze)

raz som asi o polnoci videl film, v ktorom sa nejakí vojaci stretli a jeden druhému prestrelil hlavu, kamera sa len otočila na stenu a to je všetko. bol som malý, čiže som sa strašne zľakol a zvyšok nedopozeral. :D asi veľmi letmý popis, ale skúsim to tu dať, či to náhodou niekomu niečo nehovorí.

Willy Kufalt

Willy Kufalt (hodnocení, recenze)

otacz

Rádo se stalo :) Navzdory tomu, jak je zde ten film hodně nízce hodnocen, mě před časem hodně zaujal, svým námětem i nejednou scénou z indického prostředí, a zjistil jsem, že stále si z něj po pár letech dost pamatuji...

Willy Kufalt

Willy Kufalt (hodnocení, recenze)

otacz

Tomu by dost odpovídal Seqensův film Hořký podzim s vůní manga. Je to československý film (byť až z první půlky 80. let), hlavní postavou je žena (Jana Šulcová), která v rámci své práce pátrá po různých materiálech v Indii, kterou pravidelně navštěvuje, kdesi v kopcích v motorestu ve Švýcarsku právě proběhne to, co popisujete, a po návratu končí autonehodou, kdy je minimálně hlavní postava vážně zraněna.

Subtropická tam je holt ta Indie, kde se zásadní část děje odehrává, ale nikoliv zrovna oblast, kde probíhá zábava v motorestu. A to vše se odehraje kdesi během první poloviny dlouhého filmu, který se pak soustředí už na jiný děj, v centru pozornosti je často pátrání po stopách indického politika, který kdysi navštívil Československo.

na příspěvěk reagoval otacz

otacz

otacz (hodnocení, recenze)

rhol

Děkuji, ale není. Je to barevný, československý film, hrají v něm jen čeští herci.

otacz

otacz (hodnocení, recenze)

Dobrý den, hledám československý film ze 70. let. Byl natočen v zahraniční. Pouze čeští herci. Je to drama. Žena pracuje v zahraničí. S přítelem nebo snoubencem jedou autem do kopce v subtropické oblasti, zataví v motorestu, pijí nealko. V motorestu slaví skupina mladých narozeniny, tancují, pije se alkohol, hraje hudba. Do oslavy vtáhnou i toho muže a ženu. Smích, hudba, tanec, alkohol. Muž a žena nasedají do auta, slavící skupinka je nechce pustit. Nakonec auto odjíždí a za několik desítek minut dochází k autonehodě, kde je zraněn nebo usmrcen z toho motorestu, protože řídili opilí. Nemůžu si vybavit žádného herce.

na příspěvěk reagoval rhol, Willy Kufalt

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

rhol

🤣

To bych věru opravdu moc ráda, ale nemám ani páru, co by to mohlo být. 🤔 Ovšem "potácející se dobité studenty" bych taky ráda viděla. 😆

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

rhol

Akorát jsem se přihlásila, vlezu sem... "ááá, to bude Propast", ale v tu chvíli sis odpověděl sám... 😄 😞 🙂

na příspěvěk reagoval rhol

rhol

rhol (hodnocení, recenze)

Leopard105 , Yoshitsune

Řekl bych, že ani v jednom z těchto filmů podobná scéna není. Ještě si vzpomínám, že ten, který "pokus" řídil, pravil - dýchal tak devět měsíců, dokáže to i teď.🤔

rhol

rhol (hodnocení, recenze)

Dva naprosto odlišné filmy: Prvním je zřejmě americké sci-fi. Chlápek se měl ponořit do malé nádrže s tekutinou, která složením odpovídala plodové vodě a dýchat v ní prenatálním způsobem. Nejspíš na tom nějak záviselo přežití celé skupiny ústředních aktérů. Ponořil se a začal sebou házet, pročež osnovatel tohoto počinu řekl cosi jako - teď se ještě snaží dýchat normálně. Pak už se to povedlo. Film je starý nejméně 25 let.

Druhým je česká středoškolská komedie asi tak ze 70's. Holky zbožňovaly svého učitele, což těžce štvalo spolužáky. Jednou si na kantora hromadně počíhali v kabinetu. Učitel vešel dovnitř, holky za rohem zatajily dech.  Ozvaly se rány a sténání, pak byl klid. Dveře se otevřely, učitel vyšel a urovnal si pramen vlasů z čela. Vzápětí se vypotáceli dobití studenti. Toť vše, víc si nepamatuji. Děkuji.

na příspěvěk reagoval Leopard105, Yoshitsune, Castrator

Uživatel poSSejdon smazal svůj příspěvek.

Uživatel poSSejdon smazal svůj příspěvek.

Uživatel poSSejdon smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama

Reklama