Reklama

Reklama

Diskuze - Hledám film...

Hledám film...

Tato diskuze je určená na hledání známých, či méně známých filmů, které jste viděli, nebo na které se teprve chystáte. Určeno všem uživatelům, nevhodné, či sprosté příspěvky mažu. Odkazy na stahování filmů, do pošty, nevhodné odkazy mažu také. Prudiče, či spamery, zabahním, jak by řekl pan Kulyk.

PS: Nezabudnite sa poďakovať tomu, kto vám pomohol. :-)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Hellraiser12

Hellraiser12 (hodnocení, recenze)

Zdravím, hledám americký film, který je o elektrikářích kteří po bouřkách lezli po těch vysokých sloupech el. napětí a opravovali je, a na konci asi 2 umřou, a taky myslím že tam hrál dost známý herec, díky.

na příspěvěk reagoval sniper18

wositelec

wositelec (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Mam jeste napad. Prelozil jsem to na anglictinu. Mozna to bude ted' lip srozumitelne. 

I'm looking for fantasy movie from 70's or 80's or 90's, perhaps from Soviet Union or Czech Republic. My friend saw it in 80's or 90's. It has very similar plot to "Ptak Ohnivak" (1997). The wizard lived in a cave and keeps his heart. He doesn't leave a cavern. He is immortal (probably).I think that main weakness of the wizard was his heart and it was reason that wizard keeps own heart. At the end, the main character destroy his heart, when a wizard leaves a grotto. The wizard rides and falls from horse and he dies (something like heart attack). It's similar thread like "Captain Sindbad" (1963), but it isn't.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

wositelec

No, znám tu (btw - ruskou) pohádku, a znám (nazpaměť i pozpátku :-)) hudební zpracování (coby stejnojmenný balet I. Stravinského), a to, co jsi tu popsal, není Pták Ohnivák ani náhodou. Jedině, že by se jednalo o nějakou hooooodně velkou úpravu.

na příspěvěk reagoval wositelec, wositelec

wositelec

wositelec (hodnocení, recenze)

Hledam jeste jednou pohadku.

Tento film byl československé produkce nebo jakési koprodukce. Ve filmu jsou tři bratři.
Prvni dostává hromadou jídla. Druhy omráčeny je majetkem. Třetí slisi hlas ženy.
Tento třetí bratr dostane srdce čarovnika, které má míč a je vyrobeno ze žuly. Nici to srdce. Jako odmenu dostava království a princeznu za zenu. Nepamatuji si, jestli ta žena, jejíž hlas zaslechl, byla princeznu nebo ne. Bratri jako pokutu stále pracuji ve mlyne.

na příspěvěk reagoval Zagros

Rochester

Rochester (hodnocení, recenze)

Hledám název filmu do jisté diskuze.

Příběh začíná na hřbitově, kde otec říká svému dítěti, že v tomto hrobě leží člověk, kterého v dětství znal. Pak se děj vrací do otcova dětství. Parta kamarádů navštíví matku ztraceného dítěte a za pár dní najdou ztracené dítě v díře či jeskyni při nějaké výpravě. Dítě je mrtvé a mumifikované.

Děkuji

wositelec

wositelec (hodnocení, recenze)

Hledám název fantasy filmu pro mladé, který byl vysílán v letech 86-89 (možná to byl film sestávající z 1 epizody nebo film (seriál) sestávající z několika epizod). Připomínám, že hlavní postavou byl muž (možná chlapec / chlapec). Z tohoto filmu si pamatuji, že žil ve skalní jeskyni s kouzelníkem, kterého nikdy do jeho jeskyně nepřivedli, protože tam bylo ukryto jeho srdce. Čaroděj vypadal nesmrtelně. A to byl jediný způsob, jak jít o to, že stížnost na srdce (ve formě krystalu / kamene) bude rozbita. Ve scénáři tohoto filmu se deset hlavních postav vkradlo pod tuto jeskyni, aby našlo a zničilo toto „srdce“ čaroděje. Když kouzelník odešel, jak jste psali na svém koni, pak se deset hlavních hrdinů rychle stalo srdcem tohoto čaroděje, pro něco, co se točí nebo točí nebo klepá s jeho em), minimální stejná záruka. V okamžiku, kdy hrdina toto srdce zničil, byl čaroděj jeho srdcem potěšen, spadl ze srdce a zemřel. Takže myslím, že film nebo poslední epizoda.

Matio

Matio (hodnocení, recenze)

Zdravím všechny. Pátrám po filmu, který mohl být natočen tak max. do roku 1992. Patrně americký, horor, kdy hlavním vrahem byla jakási postava (muž/žena?) v bílém županu s krvavou tváří, která vraždila nožem. Bohužel více si nevybavuji. Dostal jsem tip, že by se to mohlo jmenovat haloween man. Díky za cokoliv.

gumolit

gumolit (hodnocení, recenze)

Hľadám film možno bol aj televizny ale videl som ho niekedy v 80. rokoch na píratskej videokazete proste havarovala lod alebo lietadlo už neviem presne no a tí čo prežili zostali vo vode a čakali na záchranu no postupne tam boli žraloci a zabíjali jedného po druhom ďakujem

na příspěvěk reagoval Karlas

Uživatel JamesSi smazal svůj příspěvek.

radunnna

radunnna (hodnocení, recenze)

hledám- stará česká komedie- on topič ve fabrice, ona taky v té fabrice pracovala a vzali si protisměny, aby se doma nepotkávali. dík

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

PinPrick

PinPrick (hodnocení, recenze)

Ahoj, nejsem si jistý, zda se jedná o film nebo seriál, ale vybavuju si jednu docela výraznou scénu - Baví se muž a žena. Muž ji snad něco vyčítá, rozkazuje atd. a najedou silně zakašle a obličej ženy potřísní krví. Ta to však vezme s klidem a dokonce ho snad i utěšuje. Nejedná se podle mě o žádný horor. Díky za pomoc.

na příspěvěk reagoval IceQueen

Reklama

Reklama

Reklama