Reklama

Reklama

Diskuze - Hledám film...

Hledám film...

Tato diskuze je určená na hledání známých, či méně známých filmů, které jste viděli, nebo na které se teprve chystáte. Určeno všem uživatelům, nevhodné, či sprosté příspěvky mažu. Odkazy na stahování filmů, do pošty, nevhodné odkazy mažu také. Prudiče, či spamery, zabahním, jak by řekl pan Kulyk.

PS: Nezabudnite sa poďakovať tomu, kto vám pomohol. :-)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Flakotaso

Flakotaso (hodnocení, recenze)

Hledám film, kde vrah, terorizujícíc nějakou rodinu, uřeže německému ovčákovi hlavu a tu potom zvenku strčí do "průlezu" ve dveřích. Pániček vítá psa, ale dovnitř spadne jen uřezaná hlava. Pamatuju si jenom tuhle scénu, neví někdo, o co jde?

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Leopard105

Ne tak docela - tam dotyčná otrávila svému mistrovi rybí hlavy jako akt pomsty za to, že ji zmrzačil (trest za její "neposlušnost" během tuze drsného výcviku).

na příspěvěk reagoval Leopard105

Uživatel Idée_fixe smazal svůj příspěvek.

Sperhak

Sperhak (hodnocení, recenze)

Ahoj hľadám film ktorý je asi pomerne známy, aspoň si to myslím, ale aj tak si neviem vybaviť názov.
Film je o nejakom kung-fu majstrovi. Jediné čo si pamätám je že na konci filmu mal ten kung-fu majster zápas a toho kung-fu majstra otrávili čajom aby ten zápas prehral.
Snáď je niekto fanúšik a bude poznať.

na příspěvěk reagoval Ronan, Leopard105

Dr.Abe

Dr.Abe (hodnocení, recenze)

Ahoj hledám film, mělo by se jednat zřejmě o TV tvorbu.

 

TV Čr pohádka asi:

Dva bratři - zřejmě pekaři

Putují po vícero říších - kočičí říše, psí říše, králičí říše.

Existuje tento snímek?

johnsnow

johnsnow (hodnocení, recenze)

Hľadám jeden historický akčný  film, išlo tam o to, že hlavný hrdina stroskotal na lodi, bol to tuším Portugalec. Zajali ho obchodníci a chceli ho predať ako otroka v Siame. Jemu sa však podarilo utiecť a potom ho tuším odkúpil jeden krajan a začal pracovať preňho a zaľúbil sa do jeho dcéry, zároveň začal slúžiť v kráľovom vojsku a našiel si kamoša Siamčana. Viem, že neskôr kráľa zabila jeho žena (otrávila ho čajom) aby mohla na trón dosadiť svojho milenca(tuším to bol jeden z kráľových radcov), no a náš hrdina aj s tým kamošom to odhalili a viem, že hrdinov potenciálny svokor sa na tom tiež podieľal potom spolu bojovali na lešení, a na koniec už neviem presne prečo sa hrdina musel postaviť v boji proti tomu kamošovi Siamčanovi a viem, že ich donútili bojovať tak, že im povedali, že ak nebudú bojovať tak Siamčanovi slon zadupe rodinu a hrdinovi tú priateľku. na konci tuším vyhrával hrdina, zobral sekeru, povedal niečo v zmysle že na to kašle a švacol tú sekeru tomu radcovi aka novému kráľovi rovno do hlavy.

na příspěvěk reagoval minipolis

Uživatel Esdeath smazal svůj příspěvek.

snared

snared (hodnocení, recenze)

nmafan

dík, ale není to ono. určitě je to o něco novější film (2000+) francie možná i španělsko. těžko říct je to už dlouho, co jsem ho viděl…

Uživatel nmafan smazal svůj příspěvek.

snared

snared (hodnocení, recenze)

hledám jeden starší nezávislák. mladej pár se dostane do dluhů a tak se dají dohromady se zlodějem a společně pak vykrádají pošty nebo tak něco. kdysi to šlo na ČT2 v rámci filmovýho klubu. tutově to byl evropskej biják. dík.

na příspěvěk reagoval nmafan

Uživatel Domca.Sobrov smazal svůj příspěvek.

Uživatel Domca.Sobrov smazal svůj příspěvek.

reb

reb (hodnocení, recenze)

Zdravím, prosím o pomoc s nalezením následujícího filmu, který jsem kdysi viděl v televizi. Děkuji

Pravděpodobně italský (nebo koprodukční s italskou účastí) zřejmě vícedílný film nebo minisérie, natočený asi v časnějších  devadesátých letech. Odehrává se v tehdejší současnosti, převážně v severní Africe (pravděpodobně, určitě v pouštní oblasti - pokud ne na Sahaře, tak na Blízkém východě), částečně v Evropě. Přesnou zápletku si nepamatuji, záporné postavy byly možná těžaři ropy či podobná profese.

 Pamatuji si jednu scénu - někomu unesou dceru (v Evropě, vtáhnou ji do auta když jde do hudebního kurzu), aby mohli vydírat jejího otce, který působí v Africe a ti zlí po něm něco chtějí. Když dcera únos nepřežije, v jednom z únosců se hne svědomí a objednavatele únosu (šéf těch zlých, který je řídí z Evropy) zlikviduje.

Bart

Bart (hodnocení, recenze)

Ahoj, prosím o radu, viz níže. Díky.

Dobry den, Hladam film, kde bola nasledovna scena: Fiktivny rusky prezident (podobal sa na Gorbaceva) bol v bielom dome v USA a rozpraval sa s prezidentom USA o planovanom začatí vojny medzi ruskom a usa. Ze by to bolo vyhodne pre obe strany. Ruskemu prezidentovi ponukli McChicken a ine chutne americke jedla aby ho presvedcili. Nakoniec ho ani fast foodom nepresvedcili a rusky prezident odchadza do svojho vrtulnika. Pred cstupom do vrtulnika sa asistent prezidenta (nejaky general) hodi na ruskeho prezidenta aby si rozmyslel. Viete aky to je film? Malo by to komedia. Dakujem

kritiklon

kritiklon (hodnocení, recenze)

Hledám film který kdysi dávali na ČT2 v anglickém znění s titulky. Myslím že šlo o film z jejich nezávislého léta.... Učitel černoch donutí svojí studentku aby s ním měla sex a ona o tom pak napíše esej a dostane nejhorší známku...tak nějak to myslím bylo. Neříká to něco někomu?

na příspěvěk reagoval anglanek, rockwoman, PetrPan

Uživatel Losty smazal svůj příspěvek.

Simpsonolog

Simpsonolog (hodnocení, recenze)

Děkuji za projevenou snahu! :) Opravdu se jedná o filmy "Bláznivá škola" a "Malí kovbojové". Konečně mám zase o "starost" méně. Nemůžu uvěřit, že Bláznivá škola je už tak starý film, strašně to letí. Každopádně hezký večer a děkuji ještě jednou za pomoc!

Film "Panu učiteli..." neznám, ale vypadá zajímavě, vyzkouším - děkuji za tip :)

na příspěvěk reagoval rockwoman, Idée_fixe

Simpsonolog

Simpsonolog (hodnocení, recenze)

Hezký večer všem :) Chci vás poprosit o pomoc při hledání dvou filmů:

 

A) Jedná se o film, kde je středobodem děje skutečnost, že honák potřebuje převést stádo krav a jelikož nemá k dispozici dospělé, kteří by mu pomohli dohlížet na stádo, "najme" si mladé kluky, kteří jej doprovází. Jednoho kluka odmítne a ten je potom při cestě pronásleduje. Vím, že je tam scéna, kdy klukům řekne, aby okamžitě odložili zbraně, že na ně jsou moc mladí.

 

B) Je to už strašně dávno, ale znáte to - něco vám utkví v paměti a musíte na to pořád myslet. Vybavuji si scénu z komediálního filmu, kdy učitel přijede učit na školu, která je doslova v rozkladu. Vstoupí do třídy, kde je naprostý humbuk a když dělá prezenčku, vyhlásí jméno a studentka nikde. Najednou vstoupí do dveří a tento učitel se jí zeptá - "Kde jsi byla?" načež dostane odpověď "Prostě jsem to nestihla no!". Další scéna byla například, že přijížděl do auta a rádio se mu samo přeplo na rap nebo že jel v autě, auto spadlo z útesu, ale on přežil se slovy, že se nic nestalo a dojde k výbuchu, případně že nějaká studentka přednášela před třídou báseň, která byla drsnějšího rázu (padla v ní snad zmínka o mrtvole a červech).

na příspěvěk reagoval Idée_fixe, snared, rockwoman

Reklama

Reklama

Reklama