Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

politická katovna redux

od komunální po světovou politiku; o tom, jestli jsou všichni muslimové potenciání vrazi; jestli je Putin miláček nebo největší sviňák; jestli lidstvo a planeta Země potřebuje víc kapitalismu nebo víc socialismu; dojde k oživení světové ekonomiky nebo jestli zůstává v "epické recesi"; o smyslu společenské úmluvy; jestli jsou izraelské akce státní terorismus, nebo se jenom brání; o teorii morálky; sociální, politické ekonomické teorii a tak podobně ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  

připomenutí zásad netikety pro kultvovanou diskuzi: neubíjet oponenta slovy ale přesvědčovat argumenty; kriticky zkoumejme vlastní konceptuální východiska a postoje; vyvarovat se útoků ad hominem - chceme nechat rozkvést sto květů argumentace a ne sledovat, jak dva lidi od svých počítačů zabíjí čas vzájemným urážením; nešířit zcela plané hoaxy jako "anglická královna patří k rase ještěřích humanoidů zvaných reptiliáni, kteři umí skrývat svoji podobu" (pokud to nepřispěje k zábavnosti diskuze); už název napovídá, že je zde ambice vést vážnější diskuzi: proto politická katovna, ne politická pakárna.

 

mažu hrubé projevy rasismu (tj. ne běžné stereotypy) a spamy. popírání holokaustu, antisemitismus, citování Protokolů a tak podobně není vítáno.

Správce diskuze:

KlonyIlony
<< novější 1084 1083 1082 1081 813 543 272 1
<< novější 1084 1083 1082 1081 813 543 272 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace