Reklama

Reklama

Diskuze - Filmový víkend ČSFD

Filmový víkend ČSFD

 
Drazí ČSFĎáci, zkoumali jsme sitauci ze všech úhlů, abychom mohli dostát každoroční tradici a i letos se spolu mohli vidět na Filmáči, ale nedávný posun premiéry nové Wonder Woman a především čerstvý (další) odklad nového Nolana nám to definitivně zhatily. S politováním proto musíme sdělit, že letošní Filmový víkend ČSFD vynecháme. Věříme, že si to příští rok důstojně vynahradíme, a v tomto létě Vám přejeme jiné, třeba cestovatelské zážitky, když už jsme o ty velkofilmové z kin ochuzeni. Děkujeme Vám za pochopení a budeme se na Vás těšit v roce 2021!
 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
POMO

POMO (hodnocení, recenze)

Zatim neni znamo, jake budou podminky pro poradani podobnych akci...

DrSchlomo

DrSchlomo (hodnocení, recenze)

Jak to letos vypadá s tím "důstojným vynahrazením"? Za chvíli už je léto..

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

DerfelCadarn

Ok tak zalezeme všichni do krytů a jebeme na tenhle svět. Jediný svinstvo co se tu šíří je panika a uměle vyvolaná hysterie.

na příspěvěk reagoval pajik

DerfelCadarn

DerfelCadarn (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

taky mě to štve, ale spíš bych za tím viděl snahu nepomáhat v šíření toho svinstva...a taky nejistotu jestli to třeba na poslední chvíli nezakážou

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To jste to tady teda docela trapně zabalili. No jo nemohl bejt Nolan a nic dalšího s čím by jsme mohli machrovat, tak to radši zrušíme. Bezva strategie. Při tom filmů se dá promítat milion tak by jednou nebyly novinky no bože... Ten Turnov program po pravdě z mýho pohledu nic moc, ale aspoň se něco koná.

na příspěvěk reagoval DerfelCadarn

Uživatel JetDryerFan smazal svůj příspěvek.

Uživatel moviechecker smazal svůj příspěvek.

kuba08

kuba08 (hodnocení, recenze)

topr harley

Mě osobně se líbí Gentlemani a Matrix. Tenhle rok jsem očekával více kultovních filmů, kvůli koronaviru.
Jsem vcelku spokojen. 
Jak koukám na profilovku taky bych dal též  Žhavé výstřely na zasmání. :D  

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Harapes

Je to informace z oficiálních zdrojů? Koukal jsem, že vypsaný je, ale nebyly tam podrobnější informace, takže jsem si nebyl jistý.

na příspěvěk reagoval Harapes

Malyszs

Malyszs (hodnocení, recenze)

Vždyť můžete promítat i filmy z druhé poloviny roku 2019... Nebo i nějáké staré kultovní pecky. Zkuste to ještě promyslet prosím...

pajik

pajik (hodnocení, recenze)

To je velká škoda:( Tenet a Wonder Woman by Boskovickému leťnáku seděly. Tak snad bude příští rok po všech stránkách příznivější.

na příspěvěk reagoval Atrekan

JaneCZecek

JaneCZecek (hodnocení, recenze)

Zdravím, jsou k dispozici nějaké nové informace o případném (ne)konání ČSFD víkendu?

na příspěvěk reagoval Atrekan

DerfelCadarn

DerfelCadarn (hodnocení, recenze)

MikeCool

Zdarec. Zase si nemyslím, že organizace filmovýho víkendu by měla být nějak drsná zíležitost, aby se to muselo připravovat už ted. Zed i sedačky jsou tam, stejně tak promítací technika. Připravit stánky s občerstvením taky není kdovijaký logistický majstrštych(možná tam jsou stabilně - na stránkách kina píšou, že občerstvení zajištěno i při normálním promítání). Jediný co je na řešení jsou práva na filmy a domluvit termín. A vzhledem k tomu, že to nedělají poprvý, tak si myslím, že něco už předběžně domluvenýho mají. I třeba to stanový městečko. Takže bych řekl, že čas ještě je. Nedokážu odhadnout kolik tam bývá lidí. Kapacita je 2000, tak uvidíme. Jen můj názor, můžu se mýlit, nikdy jsem filmový víkend neorganizoval:-).

Uživatel DerfelCadarn smazal svůj příspěvek.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Atrekan

Byl bych rád. Pokud na přelomu červen/červenec půjdou do kin i nějaké novinky je dost velká šance, že bych většinu těch filmů před víkendem neviděl. Navíc konečně zase termín, kdy bych mohl :D

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Atrekan

Tam jde asi o to, že i kdyby se něco konalo, muselo by se to "připravovat" už teď, protože věřím, že toho plánování ohledně všeho, co se týče Filmového víkendu, je opravdu hodně. A pokud se přesně neví, zda-li budou veškeré akce pro X tisíc lidí povoleny, zřejmě nemá smysl z pohledu vedení Filmáče prozatím něco připravovat / plánovat. Já teď přesně nevím, jak je to se všemi těmi opatřeními, na zprávy nekoukám, takže nevím... :) Aspoň, že ty kina mají od 11.5. otevírat. :)

na příspěvěk reagoval DerfelCadarn, DerfelCadarn

Atrekan

Atrekan (hodnocení, recenze)

Nevka

Tak spekuluje se o povolení akcí do 500 lidí od 25. května a srpen je od toho pořád ještě daleko, tak aspoň v nějaký limitovanější velikosti by to snad mohlo proběhnout

na příspěvěk reagoval MikeCool, Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

MikeCool

Bylo by fajn, ale moc tomu nevěřím. Nahoře to budou brát jako "festival" a nebudou to chtít povolit kvůli počtu lidí...

na příspěvěk reagoval Atrekan

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

MikeCool

Pokud by se povolila situace a náhodou víkend byl, tak se podle mě zaměří zase na starší filmy :) Ale mám o realizaci dost silné pochybnosti.

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Zdravím, bude letos Filmový víkend? Ptám se, k vzhledem k současné situaci....jestli náhodou neví někdo víc, z řad organizátorů.

na příspěvěk reagoval Nevka, Slartibarkfast

Reklama

Reklama

Reklama