Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Filmový víkend ČSFD

Diskuze k letnímu setkání filmových fanoušků Filmový víkend ČSFD v Letním kině Boskovice.


header.jpg

Správce diskuze:

POMO
<< novější 150 149 148 147 113 76 38 1
  • 15.8.2018  20:55
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)
  • 15.8.2018  19:45
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Predkozka: Já Predkozku s nadhledem beru, toho se neboj. Dík za upozornění.. ;)

  na příspěvěk reagoval Predkozka
  • 15.8.2018  17:12
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Prosím Vás berte  tohoto kreténa z nadhledem, jenom vyvolává konflikty a ten tady něco bude vyprávět o bezohlednosti? :DDD No to je fakt k pobavení :D

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 15.8.2018  17:11
  Predkozka
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Njn není divu, že tu opět fňuká netolerantní mrdka tvého ražení.

  • 14.8.2018  20:56
  Dr.Manhattan
  (hodnocení, komentáře)

  Zdravím. Všetko bolo super. Ale aj tak mam dve pripomienky, ktoré by bolo možno dobré v budúcnosti zvážiť.

  1. Na každej akcii, na ktorej sa predáva alkohol by mali byt nejaký dvaja/traja SBS. (Videli ste sami v sobotu na druhom filme + v neskorších hodinách sa vôbec nekontroloval vstup, čiže v podstate tam mohol dôjsť hocijaký pacient, buď narobiť zlobu alebo niečo odcudziť)

  2. Fajčiarov hneď na úvod smerovať nejakým spôsobom na ľavú alebo pravú stranu, poprípade na inú vyhradenú časť... alebo ich len požiadať na začiatku pri úvodnej reči aby fajčili počas prestávok a nie v strede filmu kedy Vám išiel dym rovno do tváre... to isté pre jointy.

  Všetko :))))

   

  • 14.8.2018  20:16
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Gwaihir: Jasně, ale v poslední době s kámošem řešíme 3. sérií Twin Peaks a jestli si viděl, tak chápeš proč jsem na dlouhý záběry alergickej (4 minutovy záběr na chlapa co zametá, jak tu sérií někdo mohl dokoukat a ještě ji velebit do nebes?) ještě k tomu, když stopáž někdo přehání u filmu kterej mám rád 😁 chápu že to byla sranda a já na to ze srandy vážným tónem odpověděl. A taky jsem byl pod vlivem 😂

  • 14.8.2018  09:35
  Gwaihir
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Jak už tady několikrát padlo, sto lidí, sto chutí. Jen s tím "uváděním na pravou míru" bych byl opatrný, zejména pokud jde o výklad smyslu toho, co napsal někdo jiný. Protože do hlavy nikomu co? Nevidíme. :-)

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 14.8.2018  06:24
  gegina31
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Jj, občas jsem si myslela, že to je Meg :-)

  • 14.8.2018  00:59
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Mmch taky vás štvala ta skvrna kousek pod prostředkem plátna? I minulý rok tam byla.

  na příspěvěk reagoval gegina31
  • 14.8.2018  00:58
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Gwaihir: Já jsem klidný :) jen uvádím věci na pravou míru :D Z Víkendu jsem viděl 2 filmy a nevadilo mi je vidět znova. Ale pokud bych tam měl jít a bylo by tam 6 starejch filmů, tak to si je radši pustím doma a nebo bych z toho udělal čistě chlastací akci, ale jak se znám, tak by mě asi taky museli vyvézt. Prostě Víkend by měl být o nových filmech. Líbí se mi to ,,neznámo" a když jdu na starý film, tak většinou na takový, který mě fakt dostal a nebo vím, že v kině by byl lepší. Jenže v tom případě bych si ho dal v normálním kině, v letním ten zážitek je slabší.

  na příspěvěk reagoval Gwaihir
  • 13.8.2018  23:42
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Bral bych kvíz z promítaných filmů, jako nabízejí v Turnově. Ten zní lákavě.

  • 13.8.2018  23:24
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  moviechecker: Ty společné aktivity by mohly být fajn, ale nic náročného, aby pak všichni u filmů nespali.. :D

  na příspěvěk reagoval Nevka
  • 13.8.2018  20:00
  Gladiator15
  (hodnocení, komentáře)

  Nevka: To je každoročný problém, ja som si už po 5 rokoch asi zvykol :D

  • 13.8.2018  19:41
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Přesně, díky za připomenutí. Ty jointy mě taky dost otravovaly - prakticky to byl faktor, který mi na celém víkendu vadil nejvíce. Na první noci si to jeden pár zapaloval na druhé polovině (o řadu výš). To bylo každopádně asi 2x - 3x za večer. V sobotu se huliči rozjeli a s pauzami jsem napočítal minimálně 9 závanů mezi diváky (vždy s několika minutovou pauzou). Ať si to klidně hulí, to je mi jedno. Jen by se hodilo, kdyby to nedělali všem pod nosem uprostřed davu...

  na příspěvěk reagoval Gladiator15
  • 13.8.2018  19:12
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)

  Požaduji vrácení peněz!

  • 13.8.2018  18:50
  Gwaihir
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: To chce klid a nebrat všechno tak vážně. :-) Jinak by mě tedy zajímalo, proč je v kinech tolik projekcí starých (nejen pár let, ale dokonce také víc než pár desetiletí) filmů, když je to taková blbost. :-) Nehledě na to, že takhle filmový víkend (původně filmová noc) začínal a rozhodně se nedá říct, že by tam tehdy bylo pusto prázdno. Ale to už jsem tu jednou naznačil. :-)

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 13.8.2018  18:37
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  VenDulin85: Nebyla to nadsázka, byla to urážka a navíc to ještě byla blbost, protože v té scéně sněhová bouře/blizzard není. Otázka není proč by ho nemohli, ale proč by měli? Je spousta skvělých filmů, ale není potřeba na ně znovu a znovu chodit do kina. Navíc by tím odlákali diváky.

  na příspěvěk reagoval Gwaihir
  • 13.8.2018  17:44
  VenDulin85
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: se mi to nějak odeslalo dřív, než jsem chtěla.. :)

  Proč by nemohli promítat tři roky starý film, když je skvělý? 

  • 13.8.2018  17:42
  VenDulin85
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: a o nadsázce jsi slyšel? 

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 13.8.2018  16:28
  Gwaihir
  (hodnocení, komentáře)

  Také se přidávám k díkům, protože všechnu práci i snahu je třeba ocenit, přestože vždycky se dá něco zlepšit pro příště. Ohledně filmů se přidávám k názoru, že by nebylo špatné oživit alespoň zčásti ducha úplně první noci, a vlastně také té druhé, zařazením nějaké vhodné starší kultovky, nebo klidně udělat takto třeba i celou jednu noc. :-) Ještě jednou díky a uvidíme, jak to za rok dopadne. :-)

  • 13.8.2018  16:07
  moviechecker
  (hodnocení, komentáře)

  Rovněž děkuji za příjemný víkend, a jelikož jsem byl i loni tak můžu porovnávat a hodnotit, snad to pro zlepšení bude i někdo z organizátorů číst:

  Stanové městečko:

  + rozlohou větší a každý si tak mohl najít svoje místečko, navíc bylo ještě dostatek místa, nemusel se nikdo na nikoho tlačit, navíc bylo to blíž k letnímu kinu o to lepší a s parkováním taky nebyl problém

  - opravdu chybělo nějaké to umývadlo, žlábek nebo si to nazývejte, jak chcete, prostě něco na umytí rukou a ústní ch dutin…

  Letní kino:

  + zrekonstruované hajzlíky, odpadli dlouhé rady na pivo a jídlo

  - pivo národní letos opravdu za nic nestálo, nebyly to náhodou nedopité bečky z loňska? Ale i to se dalo přežít, pokud tam byla alternativa. co se mi ovšem nejvíc nelíbilo byla úroveň a dostatek jídla, která oproti loňsku rapidně klesla. Vyzkoušel jsem všechno, klobáska a hermoš dobrý jako loni, ovšem hambáč jsem měl možnost vyzkoušet v sobotu a nestál za nic, maso bylo hnusné a nedopečené, bulka se rozpadávala za tu cenu des (možná jsem měl smůlu nevím, ale ani dva jsme ho nedojedli a zbytek letěl do koše). No překvapilo mě, že již v pátek ve 23:30 nebyl párek v rohlíku, loni jsem takové cosi nezaznamenal. Jak se tohle může stát, když „vysíláme do 4:00“? Moc lidí? Nevadí, chce to být na takové situace připraven a něco ze zálohy doplnit, pokud k tomu dojde. Loni bylo navíc ještě tuším gril. maso to taky chybělo. Dále jsem nepochopil, proč se v sobotu čekalo přesně na 19:00 na vpuštění, většina lidí stejně lístky měla zakoupené a všechno bylo připraveno na start, a tak si mohli účastníci klidně i 20 minut dřív dát škopek a pokojně si sednout místo stání v řadě. Občerstvení mohlo více vydělat.

  Zbytek:

  -          Snídaně opravdu chyběli, mimo pár kavárniček a obchodů nebylo ve městě nic otevřeno, kde by si jeden dal nějakou lepší snídaní a nemusel čekat do oběda. Dokonce i na koupáku byl otevřen jen jeden bufet.

  -          Škoda, že nebyl koupák v ceně, byli jsme tam i přes to, ale samozřejmě více by se nám to líbilo.

  -          Škoda, že v rámci soboty nebyla nějaká společná aktivita, komunita čsfd se mohla víc poznat. Nebo si v něčem zasoutěžit případně nějaký filmový kvíz by taky nebyl na škodu, ale chápu, že Tomáš č.2 měl dítě na cestě ;-).

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 13.8.2018  16:03
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)

  Ehm.. kompenzace!

  • 13.8.2018  16:02
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)

  Jak je možné, že jsem o této akci nevěděl? Naprosto selhala propagační stránka, protože jinak si neumím vysvětlit, proč by člověk, který tady dominuje a nemalými sponzorskými dary podporuje a hodně pro tuto databázi znamená, vůbec nezaregistroval, že se něco chystá. Počítejte s tím, že si na patřičných místech budu stěžovat a dožadovat se kompetence. Takhle to rozhodně nenechám. Páky jsou, vždy byly, vždy budou!

  • 13.8.2018  15:49
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  VenDulin85: Ještě dodám, proč by měli sakra promítat 3 roky starej film? Děkuji nechci. Ale mohli by dát předpremiéru Once upon a time in Hollywood, když to jednou v Turnově klaplo se Star trekem.

  na příspěvěk reagoval VenDulin85
  • 13.8.2018  15:44
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  VenDulin85: To mi zní jak kdyby byl Tarantino nudař jako pseudoumělec Lynch. Nebylo to vůbec 15 min, ani 5, byli to jen úvodní titulky podbarvené skvělou hudbou. https://youtu.be/pxtNi3dytcY Kdyby ta scéna trvala 15 min tak bych z kina utekl, jenže to by to nemohl točit Tarantino, který se umí nudě vyhnout a přesto natočit skoro 3 hodiny dlouhý film jen, dá se napsat, ve dvou kulisách.

  na příspěvěk reagoval VenDulin85
  • 13.8.2018  15:31

  Uživatel Venkovan smazal svůj příspěvek.

  • 13.8.2018  15:20
  VenDulin85
  (hodnocení, komentáře)

  Tak se taky přidám s poděkováním organizátorům, protože ono řídit tenhle letní cirkus není jen tak. Oceňuji, že se kino neustále zlepšuje a doufám, že i napřesrok to bude zase o něco vychytanější.

  Co se týče filmů- sto lidí, sto chutí (a že jich tam letos bylo zase o něco víc), mně se filmy líbily, ale do dalších ročníků bych uvítala, kdyby se promítaly (jako to už jednou bylo) aspoň jednu noc i nějaké evergreeny, co takhle nějakou Tarantinovku? 

  Vezměte si, jak zase bude vedro k padnutí a na plátně bychom sledovali, jak se blizzardem čtvrt hodiny blíží kočár z Osmi hrozných ;-).

   

  Takže díky za celou akci a nashle napřesrok :).

   

   

  na příspěvěk reagoval Darkray , Darkray
  • 13.8.2018  13:06
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: To možná záleží na tom, jak často ji piješ. Já jsem místní a tam je ČH skoro na každé akci (možná to je taky tím, že to u nás neumějí točit, protože většinou roztáčí najednou 20 kousků a když ti to pak dotočí, tak je z toho zvětralá sra*ka, než když to točili najednou na téhle akci), ale kdysi jsem to pil jak vodu, asi stárnu. Ale je to tak jak říkáš, 100 lidí 100 chutí. Je to stejně jako s filmy :)

  • 13.8.2018  13:05
  jizvoun
  (hodnocení, komentáře)

  Já jsem se kvůli výběru filmů letos nezúčastnil, ale jak bylo psáno, sto lidí, sto chutí a každý má jiný vkus. Tím nechci výběr organizátorů nijak zatracovat. I přes mou letošní absenci si dovolím pochválit stanové městečko. Podle fotek bylo stanové zázemí super, mnohem více místa a krásné prostředí. Jak jsem vyčetl z komentářů, tak se opět nikdo neobtěžoval neobtěžovat nekuřáky kouřem ze své cigarety, a ještě i marijány. Doufal jsem, že tohle se trochu vychytá a označí se zóny pro kuřáky, vždyť místa je zde mnohem víc než v Turnově. Nedá se spoléhat na ohleduplnost ostatních, neb lidi jsou arogantní dobytci, a už loni i předloni jsem se pokoušel v davu lokalizovat to vysmahlo, které se nás tak vytrvale snažilo přiotrávit. Vožralý debil se našel snad na každém ročníku, to je asi bohužel úděl takovýchto akcí. 

  • 13.8.2018  12:59
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Souhlasím, chtělo by to vymezit kuřácké zóny a kouření mimo ty zóny zakázat pod hrozbou vykázání. A na ty huliče rovnou zavolat poldy, protože fakt nechápu který hovado si může dovolit zapálit jointa mezi lidma. Ještě, že mě po cestě zpátky nezastavili policajti, protože bych nalízal víc jak ten hulič.

  • 13.8.2018  12:59
  Zagi20
  (hodnocení, komentáře)

  Děkuji za super víkend !!! Připojuji se k podnětu pro příští rok ... zařídit cisternu s vodou a jedno korýtko pro alespoň základní hygienu. Jinak asi není co vytknout.

  Piva mi přišli pitelné obě :D malinovku jsem nezkoušel. 

  A s výběrem filmů taky nemám problém ... při pohledu na premiéry se už teď začínám těšit na příští rok :D 

  • 13.8.2018  12:50
  Stoka
  (hodnocení, komentáře)
  • 13.8.2018  12:44
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Já byl zklamán zas a pouze přístupem některých účastníků, kteří opět předvedli, že v houfu se vždy najde blbec. Stát v partičce hned nad schody, což byla jediná přístupová cesta k občerstvení a pro mnohé i záchodům, a vesele tam vykecávat, aniž by těm lidem došlo, že překáží.. hulit jointy jeden za druhým, popř. obyčejnou cigaretu a nestarat se, zda to někomu vadí.. (Tímto bych chtěl vzpomenout mladíka v bílé mikině, který chodil kouřit vpravo k plátnu, a poděkovat mu za jeho ohleduplnost. Nebyl sice jediný z toho mála, co tam chodili, ale utkvěl mi v paměti.) Řvát (či bavit se nahlas) ve stanovém městečku i po skončení projekcí, nebo nejlépe v 7 ráno.. vynikajicí! Ožrat se tak, že je nutno přivolat policii.. Samozřejmě lze jmenovat dál, ale zbytečnost.. řeší se to každý rok.. zbytečně. Lidé jsou nepoučitelní a bezohlední.. Jinak jsem si to docela užil.. dokonce ani ten déšť nebyl žádná pohroma. Jinak chválím pořadatele za zlepšení a zkvalitnění všech služeb. Doufám, že příští rok opět vyjde termín a budu se moci zúčastnit. ;)

  • 13.8.2018  12:26
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Přišlo mi, že právě Černá hora byla paradoxně pitelnější, než ta druhá sračka.. ale sto lidí, sto chutí.

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 13.8.2018  12:22
  Tom_Lachtan
  (hodnocení, komentáře)

  Posheidon: tak se podívej, jaké letošní filmy měli premiéru a hodili by se do programu lépe, zároveň byli všeobecně dobře hodnocené (takže by lidi přitáhli) a nezapomeň taky, že vybírat můžeš jen od těch distribučních společností, se kterejma se spolupracovalo. (o= 

  • 13.8.2018  12:12
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Posheidon: Když se ti filmy nelíbí, tak na ně nechoď. Avengers a Deadpool byli největší taháky. Meg se velice hodil pro takovou událost. Jurský svět se zase hodil mně 😁 a Ant man tam být nemusel spolu s Hanem Solem. Namísto nich např. Sicario a když nevyšlo MI6 tak třeba fakt nevím 😁 ten Ant man nebyl špatnej, ale Han Sólo celkem nuda. A ještě jedna otázka. Co to meleš o virtuální realitě? Ty filmy mají s realitou víc společnýho než to tvoje Jáchyme hoď ho do stroje. Avengers: Thanosuv komplex mučedníka, který chce ,,všechno zachránit" + motivace postav mají hodně společného s realitou. Ant man: hi-tech špionážní thriller 😁 + komedie Han Solo: gangsterka Jurský svět: chamtivost Meg: žraloci 😁 Deadpool: rodinné hodnoty 😃 Co má Jáchyme hoď ho kdoví kam? Chlapa co má štěstí a spoustu drobáků.

  • 13.8.2018  12:02
  Gladiator15
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Ja viem že nepršalo, ale pršalo pred tým a niektorím z nas už bola zima. Tak sme radšej zaliezli do postele. :)

  • 13.8.2018  11:47
  Posheidon
  (hodnocení, komentáře)

  V Boskovicích podruhé, tak přidám pár postřehu, co bylo z mého úhlu pohledu lepší, co bylo horší a co by šlo případně do budoucna vylepšit. Třeba si to tady někdo z pořadatelů přečte J

  + catering – tentokrát fronty jak na jídlo, tak na pití docela snesitelné. Ten kdo zažil loňské peklo, tak to bylo zlepšení tak o 1000%.

  - Výběr filmů – loni si podle mě úplně každý mohl najít, alespoň jeden film, který by jej zaujal. Letos prakticky všechny filmy byly na jedno brďo. Plně všechny filmy mohl podle mě docenit tak maximálně každoroční účastník Comic-conu. Když by to měl stručně shrnout, tak pro ne fanouška comicsovek to bylo dosti slabé neb:

  1. Comics – „x-tý“ film ze sci-fi série. Celý film se honili za šutry.

  2. Comics – „x-tý“ film ze sci-fi série. Celý film se honili „za kufrem“.

  3. Fantasy – „x-tý“ film ze sci-fi série. Celý film se honili za ampulemi s nějakým sajrajtem.

  4. Dobrodružné sci-fi – „x-tý“ film ze sci-fi série. Celý film se honili s dinosaury (jak originální).

  5. Sci-fi - celý film se honili se žralokem (jak originální), tentokrát samozřejmě s největším ze všech.

  6. Comics – „x-tý“ film ze sci-fi série. Celý film si honili…ega.

  Vím, že tímto břitkým hodnocením asi hodně lidí (zejména fanoušku žánru) naštvu, ale když to vezmete s jistou mírou nadhledu, tak jak moc daleko se pletu? Příště bych ocenil, alespoň jeden NORMÁLNÍ film tzn. takový, co je alespoň trošku založen na nějaké realitě a ne jen na té virtuální.  A rozhodně by neškodilo volit filmy, kde člověk nemusel rozhodně vidět x-dílu předtím, abych si to užil na 100%.

  +- kemp byl na lepším místě, prostornější, kdo chtěl najít místo ve stínu „lípy“, tak našel. Neškodilo by však alespoň jedna korýtko s čistou vodou, kde by člověk mohl spáchat, alespoň základní hygienu. Že by si měl člověk, alespoň když jde z hajzlíku, opláchnout ruce, to je nám přeci v tloukáno do paměti od útlého dětství. Jedno korýtko a jedna cisterna na víkend by snad nikoho nezabila a i komfort ústní hygieny to posílá o level jinde. Klidně si i něco málo za větší komfort připlatím a myslím, že nebudu sám, kdo by to ocenil. Že nebyl koupák tentokrát v ceně sice trošku zamrzelo, ale beru to tak, že né každý toto využil. Takže ve finále to spíše kvituji.

  na příspěvěk reagoval Darkray , Tom_Lachtan
  • 12.8.2018  23:50
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast, Trapper33, Gladiator15: Po Ant manovi už nepršelo. Slartibarkfast: Černá hora (pivo😁) nikdy nic nezachránila, akorát všechno zku*vila. Trapper33: ty fronty minule to bylo na zabití, možná proto mi to po tom čekání tolik chutnalo 😂 a nebo jsem si tu chuť moc po tom roce idealizovat, ale pořád lepší než pít ČH.

  na příspěvěk reagoval Gladiator15 , Slartibarkfast
  • 12.8.2018  19:49
  Tom_Lachtan
  (hodnocení, komentáře)

  Velkej dík všem pořadatelům, všechno působilo o stupínek líp, než loni, gratulují a klaním se, herr potápěč. 

  • 12.8.2018  19:49
  gegina31
  (hodnocení, komentáře)

  Gladiator15: Nemuseli 😊 Déšť se ještě celkem dal.

  • 12.8.2018  19:34
  Gladiator15
  (hodnocení, komentáře)

  Škoda jedine toho daždu, kvôli ktorému sme museli vynechať Sola. Inak super :)

  na příspěvěk reagoval gegina31 , Darkray
  • 12.8.2018  15:53
  Trapper33
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Mně letos přišlo naopak lepší. I když minule mi ho dost znechutily ty fronty. :D

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 12.8.2018  15:42
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  Celkově ale super víkend, i přes déšť na páteční noci. Jen tak pro zajímavost. Letos jsem byl prvně (konečně vyšel termín), tak by mě jen zajímalo - DVD a tombola, které mohl mít člověk i bez registrace na CSFD a události (tedy jednoduše bez kódu) - je to tak každý rok, nebo se to jen letos nepodchytilo? :)

  • 12.8.2018  09:23
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Wacoslav1: To dává smysl..

  • 12.8.2018  07:54
  Wacoslav1
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Moc mu rozumět nebylo. Možná nás varoval ať si nevychlastame mozek jako on a nedopadneme stejně :)

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 12.8.2018  05:31
  Gladiator15
  (hodnocení, komentáře)

  Wacoslav1: Ale statham potom utnul jeho :D

  • 12.8.2018  04:04
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Wacoslav1: Zas taková kovbojka to nebyla.. jen jsem mu moc nerozuměl.. co to nemáme dělat?

  na příspěvěk reagoval Wacoslav1
  • 12.8.2018  00:25
  packa
  (hodnocení, komentáře)

  Wacoslav1: Jsem zvědav na detaily :-)

  • 12.8.2018  00:00
  Wacoslav1
  (hodnocení, komentáře)

  Vožralej kretén nám zrovna utnul stathama...

  na příspěvěk reagoval packa , Slartibarkfast , Gladiator15
  • 11.8.2018  19:04
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Darkray: Černá hora to naštěstí zachránila..

  na příspěvěk reagoval Darkray
  • 11.8.2018  13:07
  Darkray
  (hodnocení, komentáře)

  Taky vám přišlo to ,,speciální" pivo hnusnější než minulý rok? Ne že by minule bylo hnusný (mě dost chutnalo), ale letos to je nic moc. Skoro jak ta hnusná černá hora.

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast , Trapper33
  • 11.8.2018  07:12
  Ampi
  (hodnocení, komentáře)

  Snad se počasí včera vydařilo a bude v tom pokračovat i dnes. Přeji do Boskovic i Turnova příjemné filmové víkendy.

  • 10.8.2018  11:18
  POMO
  (hodnocení, komentáře)

  erny: Primo u stanu asi ne, protoze se jedna o hezkej zameckej travnik.

  • 9.8.2018  20:32
  gegina31
  (hodnocení, komentáře)

  Stoka: Díky :-) Videla jsem jen deadpoola avengers a na obojí se ráda znovu podívám.

  • 9.8.2018  19:18
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  erny: Jedině by ses musel domluvit s lidma ze stadionu, který je kusek. Loni se tam parkovat dalo..

  • 9.8.2018  18:43
  Stoka
  (hodnocení, komentáře)

  gegina31: Kolik filmů si viděla, z toho, co tam budou promítat? Jinak, ať se ti tam líbí :-)

  na příspěvěk reagoval gegina31
  • 9.8.2018  18:13
  gegina31
  (hodnocení, komentáře)

  erny: Dle popisu jsem pochopila, že se parkuje v areálu stanoveho městečka, ale moc tomu nevěřím:-)

  • 9.8.2018  18:12
  gegina31
  (hodnocení, komentáře)

  Stoka: Jedu, na oba večery.

  na příspěvěk reagoval Stoka
<< novější 150 149 148 147 113 76 38 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace