Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Dobré videoklipy

Nejen dobrou hudbou je člověk živ. Tipy na zajímavé (originální, nápadité, zábavné, velkoryse natočené, výtvarně dobře provedená...) a/nebo umělecky hodnotné hudební videa. Ideálně by klip měl "fungovat" sám o sobě, tj. měl by být zajímavý, i když si ho pustíte bez zvuku.

 

Při vkládání příspěvků, prosím, uveďte jméno interpreta a název písničky a taky nejlépe malou anotaci, která by měla objasnit, proč vám ten klip příjde zajímavý. Pokud nemáte dobrý důvod, tak to možná není vhodný příspěvek do diskuze. Příklad: Aerosmith - Jaded; je to krásně burleskní a extravagantní, jsou tam akrobatky a sloni a má to super přeludovou a snovou atmosféru.

Správce diskuze:

KlonyIlony
<< novější 31 30 29 28 24 16 9 1
<< novější 31 30 29 28 24 16 9 1