Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Ring volný

VSTUP POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

 

Pozor, milé děti! Toto je velmi vulgární diskuse pro extrémně parazitické a duševně nevydařené jedince! Důrazně vás žádám, abyste zde nečetli žádné příspěvky a mazali rovnou nazpět pod sukně svých maminek! Nehodlám pak v jiných diskusích číst, jak jste tu tím velmi pohoršené a traumatizované. :)

______________________________________________________________________________________________________

Jelikož mne již nebaví zasírat pracovní diskuse reakcemi na tupá hovada a otravné trolly, vytvořil jsem tuto, kde si můžeme dát společně verbálně do úst a to bez jakýchkoli emocí ostatních pohoršených uživatelů.

 

__________

Vkazník

__________

Je vám z různých důvodů trapně reagovat na jiných diskusích na pomatence, insultace či z jiných důvodů? Zkopírujte příspěvek (a odkaz na diskusi), na který byste chtěli reagovat, do této diskuse a společně si jej rozebereme, zhodnotíme. Zasmějme se společně nad hloupostí ostatních, ale i nad tou vlastní. Vždyť o to v životě jde. Bavit se.. A když k tomu jiní poskytují zdarma prostředky, proč toho nevyužít? Ring volný je otevřen vašim veselým postřehům z jiných diskusí. :) (viz níže)

 

Příklad:

_________________________

UživatelXY (diskuse TA..A..TA)

Kecyprdybeďary.. blabla.. kryndypindy.. atakdáletojsemjá.

 

Odpověď pro uživatele XY.

_________________________

 

________________

Statistické okénko

________________

 

Slovo "kokot" použito : 1093

Správce diskuze:

Slartibarkfast
<< novější 560 559 558 557 420 281 141 1
<< novější 560 559 558 557 420 281 141 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace