The Lost Tomb 2

• Čína The Lost Tomb 2: Explore with the Note (více)

Už je to nějaká doba, co Wu Xie naposledy slyšel o svém strýci. A když se dozví, že se jeho strýc účastnil podmořského archeologického výzkumu a od té doby o něm nikdo neslyšel, neváhá, a se svými přáteli se vydává po svém strýci pátrat. Netuší ale, že v podmořské hrobce nalezne více otázek než odpovědí. (Lex.San)

Lex.San

Sledováním Lost Tomb 2 jsem se sice příběhem pohyboval retrospektivně, ale divácký zážitek to nijak nekazilo. A upřímně jsem byl rád, že byl od některých postav brzy klid. (Tímto zdravím pohřešovaný archeologický tým.)*** V porovnání s ostatními díly měl zrovna tento asi nejlepší dynamiku děje s minimem hluchých míst a hodně povedený OST. Bohužel vztahově trochu pokulhával. Nejvíce asi váleli Wu Xie a Fatty, ke kterému jsem měl sice zprvu výhrady, ale brzy se ukázalo, že dokáže přehrát i takovou postavu jakou byl Zhang Qi Ling. Silný ženský charakter zde zastupovala jen A Ning, které jsem vyjma Tomb of the Sea fandil všude. Zbylé ženské postavy zde byly jen do počtu. Ostatně celá příběhová linka s rodinou Huo byla nic neříkající a zcela zbytečná.*** Jak je pro celou sérii Grave Robbers’ Chronicles typické, spousta věcí zde zůstává nezodpovězena a bohužel i zde příběhu před koncem předčasně dochází dech. Lost Tomb 2 tak sice není úplnou špičkou série, ale hrdě se začleňuje do celého cyklu – zasloužené 3* (7/10) ()