Let's Dream

silentname

Ja neviem. Asi som od "Let´s Dream" čakal viac, no na druhú stranu nemôžem povedať, že by film totálne zabil môj čas. Film má určite svoju identitu a je v tom nápad, ktorý by som v jadre dokázal oceniť, no bolo by treba, aby scenár niekto prepracoval a dal tomu ešte aj nejakú dušu a energiu. Lebo to sú 2 veci, ktoré tomuto filmu asi najviac chýbajú. Je to neskutočne nudné a to napriek tomu, že veci čo sa dejú sú zaujímavé. A v druhom rade som nemal pocit, že by nejakým spôsobom som cítil, že sa do toho ponoril niekto, kto mal pre ten projekt aj nejakú väčšiu zanietenosť. A to napriek tomu, že si to Eric Gorlow aj zahral aj napísal aj zrežíroval. Neviem. Nemal som pocit, že sa tomu scenáru venoval dostatočne na to, aby to vypálilo pozitívne. Chcelo to nejako dopracovať a domyslieť. Ako? Neviem. Musel by som sa nad tým hlbšie zamyslieť, no film rozhodne potreboval niečo, čo by mu dalo väčšiu dušu. Takže po tejto kritike, čo môžem vyzdvihnúť. Ako som povedal, nápad je zaujímavý, niektoré scénky s expozíciou ma celkom chytili a potom ako sa začne Letova cesta, aby zachránil Celeste a spolu s ňou a všetkých ostatných, tak celkom je z toho aj cítiť už nejakú tú energiu. Asi by som dal normálne nižší rating, no už len z titulu, že som videl niečo, čo mi asi ešte nejaký čas ostane v hlave a prišlo mi celkom originálne, tak tomu jeden bod pridám. Ale odporúčať to nebudem. Hodnotenie: C ()