Cesar Millan: Jaký pán, takový pes

Reality-TV / Dokumentární
USA, 2021, 44 min

Účinkují:

Cesar Millan

Cesar Millan je zpět! S rostoucím počtem psích adopcí přišel čas, aby se Cesar vrátil na obrazovky a pomohl novým majitelům osvojit si základní prostředky, jak naučit své psy dobrým způsobům a odnaučit je špatnému chování. Zavítáme nejen na dvorky samotných pánů, ale i do nově zřízeného centra pro psí psychologii. Cesar nás ukáže, jak vytvořit šťastný domov pro sebe i naše chlupaté nejlepší přátele. (National Geographic)

vecnaAmbra

Ak by som sa mohla stretnúť len s jedinou osobou z Ameriky bol by to tento pán. Trocha zrelšia a vylepšená verzia Znalca psej duše, kde aj Cesar má už svoj vek no o to viac môžete mať pocit že je skúsenejší a možno mu dôverovať. Ako sa však učíme celý život, Cesar tiež sám uznáva, že aj dodnes pre neho niektoré prípady zostávajú špecifické a stále mu majú čo dať (napr. časť so Zoe). Natáčanie celkovo pôsobí modernejšie ako tomu bolo v dobách Znalca (použitie kamier v domoch, dramatické pauzy keď sa deje niečo akože "napínavé"), ale Cesar stále zostáva sám sebou a vidíme, že aj ľudia ktorým pomáha majú často pod tou americkou fasádou rôzne trápenia. Cesar takisto môže využívať svoje už úplne dokončené fantastické psie centrum, ktoré sa mu okrem psov rozrástlo aj o iných členov zvieracej ríše a ja mu to úprimne želám. ()