The One You're With

silentname

Tento rok sa skutočne rozmohli filmy o lockdowne a pandémii Covid-19. Videl som ich skutočne celkom slušné množstvo a nemohol som skoro asi o žiadnom povedať, že by ma vyslovene iritovali (s výnimkou "Safer At Home"). "The One You´re With" by sa tiež dalo zaradiť do tejto kategórie, no tu sa to tvorcovia rozhodli poňať trošku odľahčenejšie a uvoľnenejšie. A viac komicky. Už len fakt, že prezident USA tu pôsobí ako keby bol v jadre viac rapperom než prezidentom tomu celkom udáva zaujímavý tón. A v jadre môžem povedať, že film ma celkom bavil. Naša ústredná dvojica celkom funguje, scénkam nechýba nejaký ten humor, nejaké tie absurdné situácie, ktoré táto doba priniesla a pár solídnych momentiek, kedy som si aj začal hovoriť, že možno tento film skrýva pod povrchom aj nejakú zaujímavejšiu myšlienku. No zhruba po hodine sa film otočí k niečomu úplne inému a musím povedať, že na nejaký čas to zabilo celú atmosféru. Keď sa naša dvojica začne hádať, tak pôsobia maximálne neprirodzene a celé to pôsobí falošne. A keď si následne budú robiť naprieky, pôsobí to ešte divnejšie. A tak trošku to celý film zabije. A je to škoda, lebo keby sme si tieto momentky odpustili, mohli sme sa dočkať celkom slušnej romantickej komédie, ktorá si robí z pandémie a lockdownow celkom slušnú prču. Občas fór nevyšiel (ako napríklad scénka s taserom je trošku viac divná, než komická), ale je tu málo momentov, kedy by som mal pocit, že by to tvorcovia nejako prepálili alebo odflákli. V jadre okey film, ktorý ale mohol byť niečo viac. Hodnotenie: B- ()