Série(2) / Epizody(12)

Alice má zlomené srdce a přestává věřit, že si někoho najde. Když se ale spřátelí s charismatickým odborníkem na astrologii, nechá se při výběru partnera vést hvězdami. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (15)

Astrologický průvodce pro zlomená srdce (2021)

Příjemná záležitost, kterou sice nikde vehementně doporučovat nebudu, ale hlavní hrdinka i její kamarád Tio mi padli do noty. Jestli bude další řada, tak se určitě podívám. 3,5* ()

Série 1 (2021) (S01)

Příjemná záležitost, kterou sice nikde vehementně doporučovat nebudu, ale hlavní hrdinka i její kamarád Tio mi padli do noty. Jestli bude další řada, tak se určitě podívám.  (5.11.2021) ()

Beran (2021) (S01E01)

U prvního dílu jsem si říkala, že to bude moc fajn a stejně tak, že tohle už je kapku moc. První díly jsou seznamovací a rozjížděcí, takže věřím na vzestup! Alice je moc sympatická a líbí se mi i Tio. ()

Býk (2021) (S01E02)

Žišmarjá! Vždycky když se objeví postava jako Alicin bývalý, tak se mi v žilách zpění krev... uá uá uá ()

Blíženci (2021) (S01E03)

Toxik k toxikovi. A David je Lev a Tio bude Střelec nebo Panna. ()

Rak (2021) (S01E04)

Ach jo, když já Davidovi vůbec nefandím :D přišlo mi to jako zatím nejslabší díl. Ne, že by se tam nic nestalo, ale něco tomu chybělo. ()

Lev (2021) (S01E05)

Asi už nemůžeme očekávat, že se nám to nějak hezky v posledním dílu uzavře. Postava Tia se mi fakt líbí, i když v ní neumím úplně číst. A zdá se mi to, nebo Christině roste a mizí břicho? ()

Panna (2021) (S01E06)

Tio! Tio! Tio! :-) Půda pro další řadu připravena... podle mě jsou takový konce spíš na škodu. Prostě to uzavřeme a příští řadu jedem další příběh ne? ()

Série 2 (2022) (S02)

Druhá série by si nejspíš zasloužila jen dvě hvězdy, ale celou dobu jsem jí nadsazovala, tak to nebudu měnit. Dějově stokrát ohrané klišé může (a bude) mnohé nudit. Radím pouštět bez jakéhokoli očekávání. Ne, nepřekvapí to. ()

Váhy (2022) (S02E01)

Jo, pro Tia bije mé srdce a těžce nesu, že pro Alici není možnost. ;) Zápletka je neoriginálně trapná, ale asi to přežiju. ()

Štír (2022) (S02E02)

Upřímně doufám, že celá série nebude jen o tomhle (jsem naivka, co?). Davidovi psí oči a rádoby rozlobená Alice totiž dlouho fungovat nebudou. ()

Střelec (2022) (S02E03)

Snaží se to hrát i na trochu vážnější notu. A ta kámoška mě teda točí do vrtule. ()

Kozoroh (2022) (S02E04)

Všechna klišé světa spojte se. A zápletka s Barbarou je ulítlá a debilní přesně tak, jak jsem si představovala. ()

Vodnář (2022) (S02E05)

Paola stále na pěst. Duo Alice Barbara kapku bizár a Tio s jeho milostným problémama jen nastavování kaše. Ty tři hvězdičky drží jen to, že mám ty postavy ráda. ()

Ryby (2022) (S02E06)

Cha! Aspoň u Davida jsem se trefila. Závěrečný díl je stejný jako ty předešlé. Trapně předvídatelný a svou podstatou nudný. Bohužel. ()