silentname

"Next Stop, Christmas" malo o niečo väčšie promo, ako niektoré predošlé filmy od Hallmarku. A myslím si, že to malo svoje dôvody keď sa im do tímu podarilo dostať ľudí ako je Christopher Lloyd a Lea Thompson. A to už bolo celkom zaujímavé. Plus musím povedať, že ak by niekedy (a asi v blízkej budúcnosti) chcel niekto robiť hranú verziu polárneho expresu, spravte z Christophera Lloyda sprievodcu. Absolútne ideálny casting na túto rolu. Ale mimo toho, ako je film vo výsledku na tom? Úprimne, čakal som niečo trošku zaujímavejšie a hlbšie. A netvrdím, že film nemal svoje dobré momentky alebo dobré srdce. Je tu niekoľko situácií, ktoré ma veľmi príjemne prekvapili a potešili, no súčasne je treba uznať, že viete kam to celé nakoniec bude smerovať. A myslím si, že film by bol lepší keby si nechal trošku svojej tajomnosti a lepšie s postavami pracoval. Lebo tu bol potenciál na niečo väčšie, než to, čoho sme sa dočkali. Najlepšie časti sú vďaka tomu ozaj všetky stretnutia s Lloydom a vianočná párty, kde rodičia našej hlavnej hrdinky zažijú veľké deja vu. Inak ide o funkčný vianočný film, ktorý stojí za pozornosť, ale pôsobí nedotiahnuto a nedomyslene. Hodnotenie: B- ()