Bull Shark

• USA Blood in the Water (pracovní název)

Aceboris

Malé Texaské mestečko začína mať problém, v turistických vodách jazera sa objavil žralok a hltá jednu obeť za druhou. Nikto a hlavne Spencer Timms alkoholik, ktorého, žena chce opustiť, nechce, aby sa informácia dostala von medzi novinárov, ale hlavne medzi turistov. Na vlastnú päsť sa pustí do pátrania, či je možné aby žralok prežil v sladkej vode. Do celého sa angažuje miestny milionár  Mayor Groves, ktorý to chce ututlať za každú cenu , proste, "business is business". Celé je to veľmi plytké už od začiatku. Najlepšia komunikácia medzi Holtom a Timmsom " pozri sa čo som našiel, je to žralok a je mŕtvy" si normálny okamžite ho niekde daj nepotrebujem ľudí vystrašiť " NESKÔR " kde si dal toho žraloka " , " vypustil som ho do vody " čooo,  on nemôže vraždiť bol sedem hodín mŕtvy "  a takáto komunikácia je v celom filme. Film je veľká konkurenia pre Syfy, alebo Asylum. Z celého filmu najreálmejšie pôsobilo to domáce video o žralokoch. Mám rád animal filmy ale toto fakt nestojí za pozretie. Za mna 1/10 ()