Confessions of an Alien Abductee

Hudba:

John Lemke

Anna Chancellor (vypravěč)

CreepyJoe

Tohle je naprosto geniální :D Panda pošahanců(většinou životních trosek) prohlašuje, že je unásí UFO, tak dlouho jsem se fakt kurva nepobavil, hřebíček tomu pak nasadil "jejich výzkumný tým", který prohlásil, že mimozemšťané je sabotujou a smazali jim přes 10 tera bajtů dat :D No ty vole, taky by mě nasralo kdybych psal pohádkovou knížku a někdo mi ji smazal! :D  Nemůžu si pomoct, ale je jim prostě vidět v ksichtech jak lžou.  Nicméně je pravda, že to asi pro peníze nedělaj, jen pro tu pofidérní pozornost a slávu. Nejlepší je pak psychopatka Marie, která věří, že je potomkem světelných bytostí a mimozemšťanů, která svou dceru přiměla k sebevraždě a je strašně naštvaná, že  ji DNA test vyšel,  že je jen normální stará píča, která mele hovna kudy trajdá. Dalším ultimátním důvěryhodným svědkem je borec, kterej tvrdí, že  jej mimozemšťanka adoptovala a s jinou má pohlavní styk, přičemž jeho žena to nese velice těžce.....jasně...určitě hoodně moc žárlí na imaginární kamarádku, spíš těžce nese, že ten kokot dává rozhovory do novin a přikaždé příležitosti o tom mele. No nic, žijeme v době genderu, tak brzy budeme muset akceptovat i mimozemské bytosti mezi námi... Na úplný závěr se pak dozvíme informaci vycucanou naprosot z prsu téměř zachovalé pedástnice, která tvrdí, že podle statistiky je unesenej každej padesátý člověk a to už je dost miliónů. Tak mi dovolte abych se na závěr i já podělil o skutečnou mimozemskou zkušenost: Když jsem se narodil, byl jsem unesenej českým pojebaným státem, který tvrdí, že jsem jeho majetkem a chce po mě každý rok platit zasraný daně a omezuje prakticky ve všem, chce ať živým ze svých daní smažky, feťáky a haranty jiných debilů. Prosím o pomoc! ()