Babičko, vař!

Soutěžní / Zábavný
Česko, 2022, 40 min

Účinkují:

Pavel Berky (moderátor), Pavel Berky

Zábavná cooking show s oblíbeným kuchařem Pavlem Berkym v roli moderátora postaví proti sobě šestnáct babiček, které vám připomenou, kdo vládne českým kuchyním. Napínavá, ale i hravá a zábavná vařicí soutěž nabídne sérii patnácti duelů, na jejichž konci poznáme královnu kuchyně. Roli přísných porotců se chopí hvězdy českého showbyznysu. V novém pořadu Televize Seznam určitě nebudou chybět správně vyostřené situace. Diváci zjistí, že například nůžky mohou mít i velmi neobvyklé využití nebo že tradiční recept si může vyložit každý po svém. (Televize Seznam)

crackonosh

Přiznávám, že to asi je vážná porucha, ale kdykoliv se objeví nějaký nový pořad na téma vaření, slíznu jej jako smetanu. Tato smetana byla nejsladší v momentech, kdy v „show“ účinkovala krásná MILFka paní Ludmila a vařila své „švejčužou“. Jinak ale tato low-cost gerontofilní pardodie na MasterChefa nestojí ani za čtyři řádky textu, které jsem jí právě věnoval. Babky vycházející zpoza prosklené lednice, vyšeptalé celebrity v roli porotců a bizarní receptury z temných zákoutí českých obcí baví většinou spíše nechtěně. Nicméně neumělá výslovnost slova „vař“ z úst domestikovaného slovenského moderátora mne baví natolik, že dávám jednu hvězdičku — z lítosti. ()