Akuma ga harawata de ikenie de wataši

• Japonsko 悪魔がはらわたでいけにえで私 (více)

MightyHal

Tohle mělo našlápnuto na poměrně zábavně bizarní japonskou blbůstku, bohužel to celé stojí na půl cesty. Jedná se o takovou polo antalogii, kde na sebe sice příběhy navazují ale odděluje je skok v čase. Ve zkratce je to o tom že ve světě řádí démoni kteří ve stylu Evil Dead posedávají lidi. Vy tak sledujete pár scének o tom jak tato demonic curse sváže některé lidi k sobě. Povídky jsou často ladění do hororové komedie, bohužel to brutálně vysušené. Já miluju suchý humor, ale tady ten pacing vtipů některé potencionálně kultovní scény totálně zabil že nebyli vtipný. Přitom to vypadalo opravdu slibně a režisérovi se nedá upřít několik vydařených nápadů., to ale místy bohužel nestačí. Kvůli tomu tu pak najdete scény ve kterých se nuda a zábava střídá jak na horské dráze a vy prostě nevíte co si o tom všem myslet. Byli scény kdy najednou jsem cítil že se to zlepší a najednou bum, zase nuda. Což při tak krátké stopáži je prostě špatně. Ale abych nezněl tak negativně, ten film ve výsledku je fajn jednohubka, která když baví, tak baví pořádně. Jen obsahuje poměrně dost hluchých míst kvůli neschopnosti autora kvalitně gradovat vtípky a taky zamrzí málo góru. Takže doporučuji hlavně fanouškům bizárů, na tu hoďku proč ne. Jo a Lloyd Kaufman jako vždy potěšil. ()

EvilPhoEniX

Prý Japanese Evil Dead- Ultimate Gory Anthology! No to víš, že jo. Dlouho jsem se při sledování necítil tak trapně jak zde. Film, pokud se tak dá vůbec nazvat má jen necelou hodinu, ale i tak je to sračka k nevydržení. Japonci jsou někde jinde a hranice vkusu/humoru neumí vybalancovat, a většinou je to prostě spíš trapné než cokoli jiného. Úvodní pomkrnutí na Evil Dead, kde došlo na Motorovku a ruku, tak to ještě jakž takž potěšilo, ale ten zbytek hrůza. Místo, aby tam proběhla  nějaká řežba s démony, tak tam démoni popíjí kávu, skáčou přes švihadlo a smějí se jak děcka, no to všichni chceme vidět. Velký špatný. 1/10. ()