Xue lian II

• Hongkong 血戀 II (více)
všechny plakáty
Hongkong, 1995, 88 min

Flipnic

Další CAT III exploitation z Hong Kongu ... I když si drží od začátku základní "nyance" "cat trojek", nejedná se ani tak o film násilný, brutální či téměř vůbec krvavý ... ale extrémně úchylný, sexuálně zvrácený, pomalu ale jistě gradující k čím dál šílenějším a příšernějším praktikám sexu až po několikaminutovou scénu hromadného znásilnění hlavní postavy čtyřma hovadama ... Ale to už je jen taková "třešnička" na dortu, i když s pořádnou peckou a ještě červem uvnitř ... Tento film se obtížně popisuje, musí se to vidět ... Nenudí, pořád se něco děje, většina sexuálních "hrátek" končí zavražděním muže ( ne ženy jak jsme zvyklí ...) hlavní postavou, která si nese nějaké to trauma z mládí ... Ve filmu se najde skutečně všelicos, od běžného sexu, po bondáže, různé obleky, poutání, hrátky s jídlem, stříkající sperma do obličeje, sexuální násilí a pak věci, které popisovat nebudu, abych vás nepřipravil o několik nevídaných překvapení ... Je to non-stop ujetá, bizardní jízda plná sexu, úchylností a perverze ... Ale přesto si drží úžasnou atmosféru, perfektní hudební doprovod, který "akce" řádně rozjíždí, totální pesimismus a zvrácenost, která se obrací v nicotu a prázdnotu ... Byla zde i scéna o ktré jsem si říkal "Proč tam je zrovna tohle a ještě tak dlouho ... nééé, on si to tam strčí snad celý!!". No tak takový věci nemusím ... ale jinak se jedná o perfektně provedený majstrštyk, kterému nedokážu ani nic přirovnat, leda pouze ještě mnohonásobně bizardnější řecký film Singapore Sling (1990), ale to jen v obsahu a množství tohoto obsahu. Jinak forma zpracování těchto dvou perverzit je naprosto neporovnatelná, tohle je prostě temná, hustá "CAT trojka", jen se tady hlavně pořád souloží ... Julie Lee si to asi fakt vyloženě užila ... Pouze pro okrajové publikum!!! ()

rykardo

TRILOGY OF LUST 2.díl - další vysoce bizaroidní, hongkongská CAT trojka, natočená tentokráte v roce 1996, kterou si však naplno užijí pouze skalní žánroví příznivci, tedy lidé, vychutnavší si v minulosti podobné, ujeté kousky, jako např. UNTOLD STORY, EBOLA SYNDROME, LOVE TO KILL nebo DIARY OF A SERIAL KILLER..., s tím, že v tomto případě budou o něco více tolerantnější a odpustí to o něco menší využití falešné, rudé tekutiny než v již zmiňovaných klasikách a naopak se připraví na opravdu vysoký počet scén toho nejbizarnějšího sexu, který kdy mohli ve filmu vůbec vidět a v CAT III ranku obzvlášť... Julie Lee si zde ( podobně jako v prvním, daleko explicitnějším, díle ) střihla hlavní roli a některé autoerotické sekvence jsou skutečně bizár as fuck, man ... Subžánrovka jako víno neboli HK sleazy trash v té nejryzejší podobě .-).-) ()