Finále Miss Czech Republic 2024

všechny plakáty
Soutěžní / Zábavný
Česko, 2024, 130 min

Účinkují:

Ondřej Novotný (moderátor), Natálie Kočendová (moderátor), Adam Pavlovčin, Andrea Pomeje

Finále jubilejního 15. ročníku nejprestižnější soutěže krásy Miss Czech Republic. Galavečerem provede moderátor Ondřej Novotný a Natálie Kočendová. V průběhu večera vystoupí Adam Pavlovčin alias ADONX a DJ Andrea Pomeje. Deset finalistek se utká o korunku a postup na nejstarší a největší soutěž krásy na světě Miss World. (TV Nova)

castor

Nedivím se, že finále dávno nikoho nezajímá a když už, nějaká z komerčních stanic ho odvysílá na některém ze svých sesterských kanálů. Titulů (díky kterým vítězky vyšlou na nějakou světovou soutěž) skoro víc než samotných holek. Na co jim vlastně budou, ani nikdo pořádně neví. Holky (většina) budou v normálním životě určitě pohledné, před televizními kamerami po zásahu stylistů (a bohužel někdy i jiných specialistů) to ale mnohým neslušelo. Navíc se na podium furt cpaly bývalé vítězky a polovítězky, které nám chtěly něco zatraceně moudrého sdělit. Divné prostřihy, občas kamera hledala finalistku, chyběl humor, chyběl nějaký moment překvapení. Ještěže jde televize posouvat dopředu. ()