Gangbang Auditions 10

Pornografický
USA, 2003, 88 min

Mark Davis

TERRORDROME

Teda, čo všetko tu človek nenájde. Jeden by neveril, ale traja už hej a tak niet pochýb že je to pravda. Ako už názov prezrádza, jedná sa o ľahko eroticky ladený snímok ktorý nám ponúkne nekoľko veľmi vkusných záberov na takmer obnažené ľudské telá vo vysoko umeleckom, miestami až abstraktnom prevedení plnom metafor na odvekú snahu ľudstva... zamrdať si až vyletujú mozgy z hláv! Tri scény a v každej z nich jedna ženština plus piati urastený čuráci ktorí jej to naperú do každej diery čo nie je chránená privareným oceľovým plátom a búchajú do nej z každej strany ako sfetovaný hipík do bonga. Nie som expertom na túto sériu, ale konkrétne tento diel poznám vďaka účinkovaniu Amee Donovan pre ktorú som mal vždy slabosť. Aj ona u tu do seba nechá nastrkať hromadu nemalých klád a popritom ešte vtipkuje a rozdáva úsmevy až do konca aj napriek bolestiam v zadnici. Táto scéna totiž bohužiaľ ukončila jej pornokariéru, pretože jej jeden z aktérov ( neprekvapivo to bol čierny princ ) doslova natrhol riť a ona tak musela minúť svoju gážu na zašitie a plastiku análu. Odvtedy vraj už len tancuje niekde v bare. Nuž škoda. Bezdejové hardkóóór porno hviezdičkami radšej nehodnotím. Amee to má odo mňa za 5, ale ostatné dve sa mi nepáčili takže smola. ()