Yaowarat

všechny plakáty
Thajsko, 2003, 106 min

tombac

Thajci že se pilně učí točit? Blbost, Thajci už dávno umí točit. Konec nemastný? Ale kdeže... Ztráty tempa ve druhé půlce jsem si nevšiml. Naopak, ve druhé půlce se to konečně rozhýbe a příběh nabyde osudových rozměrů. Z řad gangsterských dramat, ve které bodyguard začne chovat city k bossově dívce, již má na starost, thajská verze ničím zvláštním nevyčuhuje, pomineme-li zvrácený přistup gangsterského kápa k milování se ženou a jedno nepěkné úmrtí. Pokud jste viděli Pomstu s Costnerem, tak thajsky snímek se jí ve své druhé polovině náladou a melancholickým hudebním podkresem podobá. Trochu vadí občasný hlas vypravěče, jenž mi k tomuto typu filmu moc nesedí. S kolegou xavem se alespoň shodnu ohledně hodnocení: horší 4 hvězdy. 7/10 ()

xav

Bezva rozjezd a skvela hudba. Bohuzel postupem casu film ztraci tempo a konec je takovy nemasny. Pro me asi horsi 4, ale kdyby se vyresila druha pulka lepe, popripade by film byl kratsi, mohlo by se me hodnoceni i zlepsit. Je videt, ze i thajci se pilne uci tocit. ()