Mezi zloději

Thriller / Válečný

Kanada, 2009, 91 min

Tyhr Trubiak
  • Mikovec

Film opravdu na šílené úrovni co se efektů, akce a kvality herců týče. Od začátku tu bylo vidět, že filmařům šlo primárně o podání informace. Informace o tom, že válka v Iráku byla vyvolaná uměle a že jí Amerika soupeříc o ropný trh s Evropou jednoduše potřebovala. Jenže jsou tu naprosto zbytečné bojové scény, kde je vidět i nízký rozpočet. Střelba z brokovnice tu má v podstatě stejný efekt jako střelba z pistole ráže 9mm. Kdybych tu měl vyjmenovávat všechny nedostatky jako, nepřebíjení zásobníků a efekt střelby jako z pistole na painball, či revolver s bubnovým zásobníkem na 20 kulek, tak by komentář měl nejspíše sto řádků. Takže shrnutím. Zajímavá zápletka, nezajímavé rozuzlení, nezajímavý konec, (který asi tak nějak všichni tušili) a ty efekty... Pozorovat tento film bylo pro mne od začátku do konce utrpením a proto s velkým sebezapřením dávám jednu hvězdu.(7.7.2014)

• anglanek

Akční hrdina co měřil 156 cm.(21.7.2016)

nehodnotím spracovanie, ale len obsah(18.10.2014)

1/ Obsah vynahrazuje zoufalé zpracování. 2/ Zoufalé zpracování naštěstí vynahradí obsah. 3/ Zpracování obsahu je zoufalé. 4/ Obsah obsahu to docela vynahradí. Zapomněl jsem něco?(19.10.2015)