Nevěstinec

• USA Cathouse: The Series
všechny plakáty
Reality-TV / Pornografický
USA, 2005, 30 min

Po dvou divácky mimořádně úspěšných dokumentech se objevuje seriál pro dospělé, který nás zavádí do turistické atrakce číslo jedna v Nevadě: je to legální nevěstinec Moonlite Bunny Ranch v poušti nedaleko Rena.

Ve velmi otevřených osobních rozhovorech se zaměstnanci i se ženami, které tu pracují, v každé půlhodinové epizodě nahlédneme díky skryté kameře do pokojů pro zákazníky a „pracující dívky“ před, v průběhu i po sexu. Seriál zahrnuje také speciální „workshopy“, v nichž se klienti (mnozí s požehnáním svých partnerek) naučí leccos o sexu a doma se pak stanou lepšími milenci, stejně jako ztřeštěné a divoké zábavy, které se odehrávají tam, kde dívky nepracují. Dokumentární seriál natočila Patti Kaplanová. (oficiální text distributora)

freddy

Toto je velice pozoruhodný dokumentární seriál, nebo možná chcete-li spíše několikadílná reality show z produkce HBO, která zaujme už jen svým tématem. Celý seriál se totiž odehrává v jednom legálním nevěstinci ve Spojených státech, kam si jezdí užít nejrůznější klienti z různých koutů země. Ale nenajdete zde jen sex, můžete sem vzít například svou manželku a pozorovat jí, jak to dělá s jinou ženou, můžete se jen dívat, jak se zde spolu milují dvě dívky, můžete se zde ale třeba také dozvědět, jak být dokonalým partnerem při sexuálních hrátkách. To všechno a ještě mnohem více tento nevěstinec nabízí svým zákazníkům. A něco málo z toho nabízí divákům i tento seriál, v němž se dozvíte z rozhovorů se zdejšími zaměstnankyněmi, jak nahlížejí na klienty, jak jsou zde spokojené, atd. Ale samozřejmě se dozvíte i zajímavé informace od majitele nevěstince nebo od provozní ředitelky, ale také můžete vidět zcela bez cenzury klienty v akci. Prostě zajímavé nahlédnutí pod pokličku sexuálních služeb. Já měl tedy možnost vidět jen druhou sérii, která má šest zhruba půlhodinových dílů, ale docela se mi to líbilo a co jsem se dověděl mi přišlo velmi zajímavé a určitě tahle exkurze ve formě seriálu byl dobrý nápad ze strany americké HBO. Nevidím na tom seriálu nic špatného a považuji ho za docela kvalitní a především originální, a tak uděluji za onu druhou sérii čtyři hvězdičky. ()