poster

Caribe

Drama / Mysteriózní

Kostarika, 2004, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • StarsFan
    **

    Viděno na "filmovém festivalu" pořádaném kostarickou ambasádou. Jestli tohle je jeden z nejlepších kostarických filmů, tak si říkám, že česká filmografie ještě na takovém úpadku rozhodně není. Příběh je jako opsaný z telenovely; mladá žena přijíždí do Kostariky navštívit sestru, kterou celý život neviděla, a tam se zaplete s jejím manželem. Na druhou stranu začínám uvažovat, jestli tyhle citové výlevy a bojující ženy nejsou součástí jihoamerické mentality, podle závěrečných titulků jsem jaksi pochopila, že minimálně část filmu Caribe je založená na skutečné události. K dobru bych mu asi mohla přičíst i sympatický boj ve stylu americká společnost vs. kostaričtí ochránci přírody, ale to nic nemění na tom, že je to celé natočené šíleně amatérsky a i přes ty přehrávající emoce jaksi... bez citu.(10.4.2008)

  • Ernst
    ****

    vybavuju si to uz velmi matne, v dobe kdy jsem chtel film hodnotit tak bohuzel nebyl na CSFD, takze me hodnoceni berte s rezervou. Co se tyka telenovelosti pribehu, je to do jiste miry pravda, na druhou stranu to, co jsem mel sanci videt jako dalsi film z Kostariky, udelalo z tohoto filmu "vrchol kinemtografie". Videno pri prehlidce filmu ne spanelskem institutu.(11.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace