Triple X Selects: The Best of Lezsploitation

všechny plakáty

Sběratelka kultovních filmů Michelle Johnson ve svém dokumentu představuje a komentuje kolekci klipů těch nejlepších lesbických akcí, které se v béčkové kinematografii 60. a 70. let natočily. Erotické scény původně určené pro vzrušení heterosexuálních mužů režisérka kreativně seřazuje a vtipně opatřuje poznámkami, aby je díky její filmově-teoretické práci znovuobjevily současné lesbické divačky. V tomto (ne)seriózním filmu o pornu nejen pro intelektuálky jsou k vidění švédské divoké kočky, italské jeptišky, dovádivé jihoamerické vězeňkyně, evropské upírky a další nemravné hrdinky z podsvětí erotické kinematografie. [Mezipatra 2008] (oficiální text distributora)

CheGuevara

Málokdy se bavím u vyloženě špatných filmů, navíc pokud se jedná o sestřih erotických scén ze špatných filmů nejsem na tom o moc lépe. Celé kino řvalo smíchy, leč mě tento humor nad levnými, podbízivými a především extrémně béčkovými scénami minul velkým obloukem. PS: Na Mezipatrech uváděno pod názvem XXX uvádí: To nejlepší z lezboporna. ()