Prey for the Beast

Horor

Kanada, 2007, 75 min

Brett Kelly

• George Stobbart

Amatérska hororová konina, ktorá (ako to už býva zvykom) sa snaží zaujať sympatickým plagátom, no to je na nej jediná dobrá vec. Ináč tu po celý čas iba nezmyselne pobehuje partia nesympatických, campujúcich retardov, ktorí v lese stretnú partiu zablúdených retardiek a všetkých ich tu začne kosiť záhadná príšera. Ani nie vlastne kosiť, ale len tak do nich opatrne amatérsky niečím šťuchať, alebo ich priblblo posúvať, prípadne okolo nich bezhlavo behať ako napitý kolotočár. Pre istotu však príšeru moc neukazujú, lebo niečo takéto do hororu už v dnešnej dobe fakt nepatrí. V jednej chvíli mi dokonca pripomínala toho bobra čo nosil na ruke Mel Gibson v "The Beaver". Ale teraz bez srandy; na tomto pseudo horore nie je nič dobré a nedovolil by som si ho pustiť ani spiacemu dôchodcovi.(1.9.2011)

Je to v pohode horor, ktorý sa síce dá zniesť, ale má chyby ktoré tvorcom neodpustím. Možno dám filmu ešte jednu šancu, ale tá šanca v percentách je nízka. 55%(14.2.2018)