Profilm (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2009, 40 min

Milan Klíma

Ondřej Svoboda

velice dobrý počin, díky kterému se do povědomí veřejnosti dostanou amatérští tvůrci všeho druhu a všech vrstev(16.6.2010)

65%(7.5.2009)

• bery71

Jsem nadšen. Ne, že by skutečná forma či filmečky samotné byly natolik uchvacující, ale je natolik neuvěřitelné, že je možné něco tak nezávislého uveřejnit, i když v 23:45. Barrandov má u mě velký palec nahoru.(22.1.2010)

Zatím dávám za tři a až podle dalších dílů se rozhodne jestli hodnocení půjde nahoru nebo dolu. Zatím jsem z toho rozpačitý... Chápu, že kvalita pořadu se z části odvíjí i od kvality filmů, které se v něm pouštějí, ale i když od toho odhlédnu, i ten zbytek se "vstupy" moderátora mi přišel téměř zbytečný a hlavně nevtipný. Když už konečně někdo začne dělat pořad o nezávislácích a amatérech, bylo by pěkné je třeba i představit a zasadit film do nějakého kontextu. Přivést i autory a oživit to s nimi, protože takhle je celý pořad tak nějak mrtvý a nemá drajv... Uvidíme u dalších dílů. /Aktualizace: přidávám hvězdu, už jen kvůli tomu jak tenhle pořad vyčnívá nad ostatním odpadem z produkce TV Barrandov.(19.1.2009)