poster

A Haunting in Connecticut (TV film)

Dokumentární / Horor

USA, 2002

Režie:

John Kavanaugh

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • oje
  ****

  Přestože se jedná pouze o dokument, povedlo se vdechnout mu jakousi mrazivou atmosféru. Působí téměř jako televizní film a v porovnání s filmovou verzí z roku 2009 se tváří díky ne-tolik-dramatickému zpracování reálněji. I prostředí je o něco temnější. Zapůsobí a postraší, hold v jednoduchosti je krása. Přesvědčivé výpovědi donutí diváka zapochybovat zda něco mezi naším světem a druhým břehem přecijen neexistuje. Podobným dokumentárním snímkem o setkání s duchy je Real Amityville horror, který byl rovněž zpracován i do filmové podoby. Alternativa: Real Amityville Horror.(22.1.2010)

 • Grim
  ****

  Vďaka tomuto dokumentu sa jeden môj kamarát obrátil na kresťanskú vieru. Človek by neveril, akú silu má dokument...a zvlášť tento...(20.9.2009)

 • Dankaaa
  *****

  Ak je co i len cast z toho naozaj podla skutocnej udalosti, tak sme vsetci v riti...(23.8.2014)

 • Dr.Gogo
  *****

  Ten nasranej démon ve sklepě je fakt hustej týpek (proto jsem si ho dal jako profilovou fotku) toho potkat, tak se zeseru naruby, nejspíš tam hlídal průchod do záhrobí a šéfoval ostatním mrtvým duším, kterých je v tom domě „požehnaně“.(25.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace