Velmi nezvyklý a nejasný typ filmu o pomstě vietnamského válečného veterána, pronásledovaného drsnými vzpomínkami na hrozná zvěrstva, jichž se během války dopustil. Byl nucen krutým způsobem zabíjet nevinné ženy a děti. Aby skoncoval s tímto šílenstvím, vydal se zabít všechny muže, co se na těchto vraždách podíleli. (Karlos80)

Karlos80

Levný a značně obskurní nihilistický psycho-thrillerr (anti-war film) o narušeném veterináři z Vietnamu, který se rozhodně na své cestě (odchodem z domova) vypátrat a zabít své staré kamarády, nebo je alespoň přimět k tomu, aby spáchali sebevraždu, za zvěrstva a krutosti, kterých se ve Vietnamu musel nechtěně dopouštět na bezbranných lidech (ženách a dětech především). Docela dobrý pohled (velmi ponurá studie) do mysli narušeného vojáka, který se snaží vyrovnat se svou vinnou za zvěrstva páchané na bezbranných lidech, nějakou očistou a ospravedlněním. Po technické stránce je film velmi chudoučký a celkově sešlý, atmosféra je značně ponurá, špinavá, místy i parádně syrová, typicky grindhouseovská. Scéna znásilnění je hodně silná a nepříjemná. Není to špatné, o žádný velký sleazefest ale opravdu nejde, navíc tam je stále více lepších filmů na toto téma, včetně těch tzv "nezávislých". Po shlédnutí filmu jsem měl ale i tak, takový divný nepříjemný, zneklidňující a skličující pocit, pocit úzkosti, šílenství a zoufalosti vyjádřený očima hlavního hrdiny (kterého neustále pronásledují zneklidňující sny, ve kterých neustále slyší výkřiky svých obětí), nic příjemného pro citlivější povahy, ale ten kdo má rád velmi silné, znepokojující a deprimující zážitky, tak tady si zřejmě přijde na své. ()