Variace v barevném poli (festivalový název)

Colorfield Variations

Experimentální / Hudební

USA / Německo / Rakousko / Nizozemsko, 2007, 72 min

• Balet

6. 7. 2009: Zdráhám se tohle hodnotit, protože jsem odešel v půlce... Je to soubor velmi neortodoxních videoklipů, které z větší části vypadají podobně jako vizualizace ve Windows media playeru, ale horší. Navíc hudba která tyto "záběry" provází zní povětšinou jako bzučení ledničky a pípání, nebo jenom pípání. Nikdy jem neviděl v kině usnout tak rychle tolik lidí... Vrcholná hrůza přišla s desetiminutovým blikáním barev, každý frame - jiná barva... Z toho se mi dokonce udělalo trochu špatně.(6.7.2009)

• lasida

Troufam si hodnotit! Odpad! Chapu, ze umeni muze mit hodne podob, ale tohle neni umeni! Tohle je vysmech! Za temito "vizualnimi klipy" neni videt zadna prace, tohle by dokazal vazne kazdy!!! 10 minut blikajici obrazovka s monotonim zvukem, zadna souhra mezi vizualnem a audiem, proste tragedie, nuda, vysmech, neumetelstvi, naprosta drzost toto vydavat za umeni ci vytvor. Jsem znechucena zarazenim tak slabe projekce na filmovy festival kvality Karlovarskeho MFF. To uz radsi koukat hodinu na monoskop!(8.7.2009)