Fresh Meat

všechny plakáty
Pornografický
USA, 1995, 90 min

Kusko.t2

Priznám sa, že počas sledovania tohto amerického porna sa mi nejedenkrát zastavil rozum, oči vypleštili a uši nastražili, čo sa teda nestáva vôbec často v daných žánrových vodách. “Čerstvé mäso“ je brak ako prasa a samotný autor John Leslie tým, že ho vôbec pustil do sveta, si možno za tú jeho odvahu ukázať svetu aký on je trasher a filmový antitalent, zaslúži aspoň symbolické uznanie. Tú jednu hviezdičku odo mňa si “Čerstvé mäso” vyslúžilo nie za to, ale nepriamo kvôli českému dabingu, v ktorom som mal tú česť ho vidieť. Porno s dabingom (vrátane vzdychov) je vždy nezabudnuteľný zážitok. Pár krát som sa uchechtol, ale to bolo asi tak všetko čoho sa mi počas hodiny a pol dostalo. Porno, ktorého vrcholom nie sú výlevy telesných tekutín, ale skutočnosť, že sa “Čerstvé mäso“ snaží jemne parodovať Kubrickovu pecku The Shining (1980) telenovelovým a sitkomovským spôsobom. ()

Yarwen

Patrně jeden z nejlepších dějových snímků v oblasti pornografie. Johnu Lesliemu se zde podařilo velmi vtipným způsobem vytvořit eroticko-duchařský film, který se na základě svého úspěchu dočkal dalších 28(!) pokračování. Hlavní postavu si zde zahrála Krysti Lynn v roli Melissy, kterou zanedbává její manžel Joey Silvera, a fantastický Ron Jeremy v roli řezníka. Za zmínku stojí trio nádherných krásek - Eva Flowers, Felecia a Kirsty Waay. ()