Reklama

Reklama

Krasue

  • USA Demonic Beauty
všechny plakáty
Horor / Drama / Fantasy
Thajsko, 2002, 105 min

Režie:

Bin Bunluerit

Obsahy(1)

Krasue je démon dvojí podoby. Přes den nevinná dívka, v noci pak démonická létající hlava, která hledá své oběti a touží se pomstít všem těm, kteří ji ukřivdili a ublížili. (topr harley)

Recenze (3)

Vishnar 

všechny recenze uživatele

Krasue - démon přes den vypadá jako zcela obyčejná dívka. V noci se ale jedná o létající hlavu, ke které jsou stále připevněny vnitřnosti. V tomhle filmu je hned na začátku odsouzena k smrti jedna princezna. Ale když se ve vězení dozví, že kdesi na severu žije jiná dívka, k nerozezní jí podobná, rozhodne se využít její tělo. Dívka z vesnice umírá a hnedpoté vstává z mrtvých, jenže nikoho nepoznává. V okolí začne nějaké divoké zvíře trhat dobytek a lidé si pak dají vše dohromady. Podprůměrný horror, který je zajímavý snad jen hlavní hrdinkou a prostředím vesnice uprostřed pralesa. Jinak je to trikově i herecky bída. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

V případě filmu „Krasue“ se bohužel ukázalo, že Thajci opravdu ještě nejsou, respektive nebyly tak technologicky daleko, aby si mohli zkusit něco tak troufalého. Možná kdyby šly cestou klasických triků a snažily se jen o jednu dvě povedené scény, dopadlo by to lépe. Takhle je to jen nesmírně zajímavá látka, která nebyla naplno využita a neznalého i znalého diváka spíše zklame. ()

Reklama

Reklama