poster

Hâdo ribenji, Mirî: Buraddi batoru

 • japonský

  ハード・リベンジ、ミリー~ブラッディバトル

 • anglický

  Hard Revenge, Milly: Bloody Battle

Akční / Drama

Japonsko, 2009, 72 min

Producenti:

Jóiči Kobajaši
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Adrian
  ***

  Ked v 2008 uzrel svetlo sveta japonsky splatter-punk The Machine girl, vyzeral filmik ako vyrazne kontroverziou vycnievajuci produkt z japonskej filmovej produkcie. Dnes ho uz vsak mozno povazovat za jeden z prvych krokov coraz viac sa v Japonsku prejavujuceho trendu natacania lacnych, gore-splatter festovych snimok plnych industrialnych hraciek , ktore su casto vmontovane do ludskeho tela a ich primarnou funkciou je destrukcia na x-roznych sposobov ludskeho tela protivnika. Za drvivou vacsinou filmov tohto razenia stoji Yoshihiro Nishimura - reziser a tvroca efektov. Jeho praca hodne pripomina ranne obdobia Raimiho a Jakcsona. Priznacne je, ze svoju sikovnost v rukach masiek a efektov pouziva hravo, resp. cielom jeho filmov je bavit. Samozrejme, podobny druh zabavy je silne individualnou zalezitostou, ovsem osobne zatial co Tokyo Gore Police uz na svojej natiahnutej stopazi postupne vo mne budilo fyzicky odpor, tak Blood Revenge Milly: Blood Battle (film je vlastne priamym pokracovanim 45min filmu Hard Revenge Milly, ovsem prvy diel sa nesie takmer v rovnakom duchu a ked ho neuvidite, nijak zvlast tym zhladiska pochopenia pribehu neutrpite) svojou kratkou stopazou posobi akurat tak, aby ste prezentovane stravili bez ujmy.(27.1.2010)

 • Flipnic
  ****

  Co dělá film pro mne osobně atraktivní jsou hlavně perfektní fighty, tedy choreografie soubojů, který má Tsujimoto vždycky excelentní!! Za druhý klasický splatterový GORE a všelijaký fatality, na který jsme sice zvyklí, ale stejně nápad střídá nápad a zakončení dobrýho realistickýho fightu urvanou hlavou a 10 litrama krve přímo na diváka do kamery ... no, to se počítá. A dál jsem si liboval v tradiční kameře, nikoliv té digitální, kterou japonci používají dnes hodně často v levných úletech ... Za mě 4/5 a u některých fightů, kdy kamera zabíra bojovníky jako ve videohře ve 2D proti sobě pěkně přehledně, jsem uvažoval o 5/5 ...(20.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace