Endless Love

všechny plakáty

Song Rui En vždy věřila, že jejím osudem je provdat se za Li Min Shua, a to přesně v ten den, kdy ji přestane vidět jako svou malou sestřičku. Ale to se jednoho dne změnilo, když potkala Liang Jing Haa, jenž obrátil její svět vzhůru nohama. Song Rui En, dívka z bohaté rodiny, která se o vnější svět ani špetku nezajímá, a Liang Jing Hao, chudý a světem otlučený student, musejí překonat spousty překážek, aby spolu mohli být. Povedlo se? Asi ano, mají před svatbou. Jenomže tu něco překazí. Mohou být nakonec Song Rui En a Liang Jing Hao spolu? (Zíza)

Zíza

Usilovně přemýšlím o tom, co bych mohla na této sérii vyzvednout, co mne zaujalo. Dám pár minut a něco vymyslím. Dobře, tak nevymyslím. Možná hudební doprovod. Ale jinak? Příběh máme vlastně shrnutý už v openingu. Je to rozvláčné, zbytečně melodramatické, možná občas romantické (ale viděla jsem taiwanská dorama, která to uměla lépe). Herecké výkony byly bez výkonu nebo bez herců. :-D První asi dva tři díly ušly, ale pak jsem se začala nehorázně nudit a zjistila jsem, že když třeba deset patnáct dvacet minut nedávám moc pozor, o nic nepříjdu. To přeci není dobře. A moc tomu ani nepřidá svatba plná flashbacků (nebud říkat čí). Slabší 2*. P.S.: Přesto kladně hodnotím nápad s červenou nitkou ala "jsme si souzeni osudem" (ty obrazy byly moc pěkné ;-)) a když jí bušilo srdce, tak neříkala to, co se říká vždycky: "Proč mi tak buší?", ale "Zmrkni!", plně si vědoma toho, co to znamená, což bylo vcelku roztomilé :-) ()