Napalm Death - Punishment in Capitals

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Velká Británie, 2003, 160 min

Záznam koncertu Britské deathmetalové či grindcorové kapely Napalm Death z roku 2003 z Londýna (v ULU - University of London Union). Obsahuje také záběry z Tokya (Japonsko) z roku 1996 a  Santiaga (Chile) z roku 1997.

Sestava:
Mark "Barney" Greenway (vokál), Mitch Harris (kytara, temné vokály), Shane Embury (basa), Jesse Pintado (kytara) - RIP, Danny Herrera (bubny)

Skladby:
01. Lucid Fairytale
02. Take The Poison
03. Next On The List
04. Constituational Hell
05. Suffer The Children
06. Cleanse Impure
07. Politicians (Raw Power cover)
08. Breed to Breath
22. Cure For The Common Complaint
23. Mass Appeal Madness
24. Greed Killing
25. Instinct Of Survival
26. Nazi Punks Fuck Off (Dead Kennedys cover)
27. Back From The Dead (Death cover)
28. Siege Of Power
29. My Own Worst Enemy (Tokyo)
30. More Than Meets The Eye (Tokyo)
31. Discordance (Santiago)
32. I Abstain (Santiago)
33. Unchallenged Hate (Santiago)
34. Greed Killing (Santiago)
35. Suffer The Children (Santiago)
36. Mass Appeal Madness (Santiago) (giovanni3)

giovanni3

Joo Napalm Death vynikající kapela, která je má srdcovka 2x jsme byl na jejich koncertě a vždy dokonalost a toto DVD to jen potvrdilo, ale naživo jsou ještě lepší jak doma v obýváku. Bez debat 5z5 ()

arcticsky

Vynikající hudebně - zábavná masážní show vhodná do hlavního vysílacího času našich komerčních TV stanic. V hlavní roli bavič Barney....doporučuji navštívit koncert - jsou v ČR, myslím poměrně často. ()

Leb_Halabala

Napalm Death ještě s dvouma kytarama v době kdy se vraceli z experimentálnějších a středně tempejch vod zpátky do divokých proudů běsnícího death grindu. Po zvukový stránce mi to přijde jako jejich nejlepší živák. Herrera tu blastuje obstojně. Setlist je dobrej (votvírák Lucid Fairytale je totální kopanec do břicha). Přestože tam sou tracky z alb, který moc nemusim (Diatribes třeba) tak musim říct, že tady vyzněj dost dobře. Dokonce je tu i cover od Death, kterej zní líp než originál, což se stává málokdy. Pro Napalm mám velkou slabost a ikdyž se o vizuálně nejedná o nejúchvatnější živák (od toho jsou tu Maiden) tak si myslim, že obstojně prezentuje živelnost a dravost jejich vystoupení. S Napalm Death až do hrobu. ()