(mOnkey) odpad!

Kdyby měl tenhle film sloužit jako pozvánka do Indonésie, cestovní ruch by ze země zcela vymizel a o lidech tam žijících by si nikdo nemyslel nic pěkného. Už nikdy. V kolonce žánrů podle mě chybí sci-fi, protože nevěřím, že všechny ty zdejší afektované postavičky stižené mentální retardací obývají stejný vesmír jako ostatní lidé žijící na planetě Zemi. Jindy bych to po pěti minutách zhnuseně vypnul a jednoduše zapomněl, že jsem to kdy málem viděl, ale tohle byl zcela jiný případ - tohle veledílo je totiž ke všemu natočené tak mimořádně amatérským způsobem, že jsem ve skrytu duše doufal, že to bude jeden z těch případů, kdy je film tak debilní, až je vlastně geniální. Kidnapping Miyabi je bohužel jenom debilní. O ději se nemá cenu zmiňovat, protože je jednak neuvěřitelně nudný a hlavně naprosto nedůležitý, a jednak pevně doufám, že se na to nikdy nikdo nepodívá. Snad jen na tuhle scénu (začíná v 6:13 a končí v 6:45 - a jen tak mimochodem, ten svalovec volá svou matku) byste se měli podívat, jinak mi to, co jsem viděl, nikdo neuvěří. Jeden z nejhorších (a nejen filmových) zážitků v mém životě. 0% ()