Športy na Slovensku

všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní
Slovensko, 2011, 6x56 min

1.-Stopy na ľade - Unikátny, prehľadný dokument o úspešnej tradícii slovenského krasokorčuľovania od jeho začiatkov v medzivojnovom období až po súčasnosť. Prostredníctvom autentických výpovedí a archívnych materiálov mapuje najvýznamnejšie udalosti a úspechy krasokorčuľovania na Slovensku a ilustruje jeho vývoj v kontexte doby.
2.-Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 - Spomienky na svetový hokejový šampionát 1992, ktorého zápasy sa okrem Prahy hrali aj v Bratislave.
3.-Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 -Spomienky na víťazstvo slovenskýcvh hokejistov na MS "C" 1994 v Poprade a Spišskej Novej Vsi.
4.-Keď na Slovensku vládol hokej - MS "B" 1995 - Spomienka na víťazstvo hokejistov na MS "B" 1995 v Bratislave.
5.-Atletické vibrácie -Dokument o stratách a nálezoch slovenskej atletiky od jej vzniku až po súčasnosť.
6.-Tenis -Reprezentatívny dokument o histórii a súčasnosti tenisu na Slovensku. O najvýznamnejších slovenských tenistoch a o fenoméne tohto športu v kontexte vývoja česko-slovenskej a slovenskej spoločnosti so všetkými kauzama a problémami, ktoré na ceste k úspechom prekonával. (oficiální text distributora)

majo25

Je to iba súbor jednotlivých športových dokumentov a dokumentárneho seriálu (Keď na Slovensku vládol hokej). 70% ()

djsaly

Je úžasné pozrieť a priblížiť si aká bola minulosti keď sa nám v športe darilo. Pozrieť si tú radosť a výkony našich športovcov. Dobrý začiatok pred hlavným vysielacím programom kde šport hrá prvé husle. Dokument pre fanúšikov ako aj nešportovcov, ktorý sa môžu čo to dozvedieť o najväčších úspechoch Slovákov na športoviskách ()