Dvojica profesionálnych čističov dostala na prvý pohľad jednoduchú úlohu. Má zniesť z hôr zamrznutú mŕtvolu a umiestniť ju do jedného starého skladiska. Netušia, že je to telo politického aktivistu Dariusa, ktorého odstránila spoločnosť Nat-Tech Corporation. Keď sa konečne dostanú na miesto určenia, zistia, že šéf sem poslal aj inú skupinu s ďalšími telami. Oveľa nepríjemnejším zistením je však fakt, že to, čo doniesli z hôr, nie je tak celkom neživé. Ako plynú minúty a hodiny, začína byť viac ako zrejmé, že napriek prítomnosti toľkých udržiavateľov poriadku tí svoju prácu nielenže nestihnú dokončiť načas, ale navyše existuje reálna hrozba, že sa žiaden z nich nedožije nasledujúceho rána. (beso74)

George Stobbart odpad!

Skupinka tzv. čističov je povolaná odpratať 5 mŕtvol zo starého skladiska. Počas práce však zistia, že nemusia byť tak celkom mŕtvi a musia sa vysporiadať s možným zombie problémom. Amatérsky horor v tom najhoršom možnom prevedení – zle vyzerá, nudí, má otrasné postavy a nekonečne pôsobiaci dej, ktorý na mňa pôsobil ako veľmi zlý vtip. ()